پورموسوی : از لحاظ پول و امکانات شرایطمان قابل مقایسه با الهلال نیست

پورموسوی: حتی قطر هم میزبانی ما را قبول نکرد/ با شارژ روحی تیم شاید شگفتی ساز شدیم سرمربی استقلال خوزستان نه تنها ازبکستان حتی قطر هم میزبانی ما ......

پورموسوی: حتی قطر هم میزبانی ما را قبول نکرد/ با شارژ روحی تیم شاید شگفتی ساز شدیم

سرمربی استقلال خوزستان نه تنها ازبکستان حتی قطر هم میزبانی ما را در لیگ قهرمانان آسیا قبول نکرد.

به گزارش مدال به نقل از سیدسیروس پورموسوی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شرایط استقلال خوزستان قبل از رویارویی با الهلال عربستان گفت: شرایط ما مثل قبل است و تغییر زیادی در وضعیت تیم به وجود نیامده است از فردا تمریناتمان را آغاز می کنیم و از 28 اردیبهشت به تهران می آییم تا اردوی سه روزه ای را برگزار کنیم. دوست داریم در تهران یک بازی دوستانه با استقلال برگزار کنیم و سپس برای دیدار با الهلال راهی مسقط شویم.

وی در مورد اینکه الهلال در عمان هواداران زیادی دارد، خاطرنشان کرد:ما در هر دو بازی میهمان هستیم تا همین جا هم کار بزرگی کردیم و هیچ کس فکر نمی کرد بتوانیم به این مرحله صعود کنیم، با تلاش و همت بازیکنان، کادر فنی، کادر پزشکی، تدارکات و مدیریت داخلی باشگاه توانستیم به این موفقیت برسیم. درست است که ما از مشکلات مالی رنج بردیم اما خدا را شکر در مجموعه داخلی باشگاه آرامش برقرار بود و با وجود سیل مشکلات بیرونی حداقل در داخل تیم درگیری نداشتیم. خدا را شکر که بعد از سال ها تیمی از خوزستان توانست به مرحله حذفی لیگ در آسیا صعود کند و مطمئن باشید کسی از ما انتظار خیلی بالایی ندارد.

پورموسوی در پاسخ به این سؤال که چرا الهلال توانست محل میزبانی خود را تغییر دهد ولی این امکان برای استقلال خوزستان فراهم نشد، تصریح کرد: ازبکستان میزبانی ما را قبول نکرد و حتی خود قطر هم این مسأله را نپذیرفت. اگر ما در قطر میزبان می شدیم می توانستیم یک هفته آنجا بمانیم و دیگر نیازی به سفر دوباره و تغییر جا نداشتیم چرا که الهلال هم آنجا میزبانی می کند. به هر حال این امکان برای ما وجود نداشت.

سرمربی استقلال خوزستان در رابطه با پیشنهاد یونس دلفی از سری B ایتالیا تیم ویرتوس انتلا تصریح کرد: پیشنهادی رسیده و دلفی دو بار همراه با پدرش برای مصاحبه به سفارت رفت. احتمالاً دو یا سه خرداد عازم ایتالیا می شود و پس از صحبت هایی که آنجا انجام می دهند به ایران بازمی گردند تا با باشگاه در مورد این مسأله تصمیم بگیریم.

وی در مورد اینکه قبل از بازی با الجزیره هم پولی که قرار بود در اختیار باشگاه قرار گیرد نرسید، گفت: این پول قرار بود قبل از بازی با لخویا به دست ما برسد که این مسأله منتفی شد و با توجه به فرا رسیدن عید ما را به بعد از نوروز وعده دادند. بازی با الجزیره هم گذشت و هنوز این پول به تیم تزریق نشده است. امیدوارم مسئولان تلاش کنند تا به تیم پول تزریق شود ما به هیچ وجه از لحاظ امکانات و زیرساخت ها قابل مقایسه با الهلال نیستیم اگر تیم را از لحاظ روحی شارژ کنند شاید بتوانیم شگفتی دیگری خلق کنیم.

پورموسوی در رابطه با اینکه گفته می شد خریداری برای باشگاه پیدا شده است، تصریح کرد: فعلاً که همه چیز راکد است در این هفته همه مسئولان استان درگیر دیدار فینال جام حذفی بودند و چیزی مشخص نشد. طی امروز و فردا بار دیگر این مسأله پیگیری می شود تا ببینیم در نهایت چه اتفاقی می افتد.

سرمربی استقلال خوزستان در پایان گفت: امیدوارم مسئولان بانک ملی کمک کنند تا قبل از بازی با الهلال با پرداخت پول به بازیکنان کمی شرایط روحی تیم بهبود پیدا کند.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال