پورموسوی ; این برد را به مردم خوزستان تقدیم میکنم

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، سیداکبر پورموسوی در نشست خبری پس از بازی با سپاهان، گفت: این برد را به مردم خوزستان، هواداران و خانواده مرحوم حیدری و همچنین کانون هواداران تقدیم می کنم ......

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، سیداکبر پورموسوی در نشست خبری پس از بازی با سپاهان، گفت: این برد را به مردم خوزستان، هواداران و خانواده مرحوم حیدری و همچنین کانون هواداران تقدیم می کنم. بازیکنانم امروز با قلب شان بازی کردند تا این پیروزی را به مردم خوزستان و خانواده مرحوم حیدری تقدیم کنند.

وی ادامه داد: ما در جام حذفی به دلیل اینکه از مسابقات خارج شده بودیم نتوانستیم نمایش خوبی داشته باشیم و شکست خوردیم و به همین دلیل تمام تمرکزمان روی لیگ برتر است. امروز تنها به فکر بردن بودیم و بازیکنانم نمی خواستند بازنده باشند. البته در دقایق پایانی بازی حریف فشاری به ما وارد کرد.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: تمام بازیکنانم از جمله مصدومانی که به این دیدار رسیده بودند بسیار تلاش کردند که به شرایط بازی برگردند. امروز هم پای آرش افشین به گلزنی باز شد و ان شاءالله روزهای بهتر او را هم می بینیم.

پورموسوی ادامه داد: افشین بازیکن بزرگی است و سرمایه استان می باشد و باید از او حمایت کرد. امروز او با تمام وجودش بازی کرد و گل زد و البته زحمات تمام بازیکنانم امروز به ثمر نشست. همچنین باید بگویم ایمان مبعلی امروز بزرگی کرد و روی نیمکت نشست.

 

تگ ها


اخبار روز فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال