پورموسوی: ۳ بار سلام کردم، داور جواب نداد

سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان به شدت علیه داوری پس از شکست سنگین مقابل سپاهان موضع‌گیری کرد....

به گزارش "ورزش سه" پرگل‌ترین دیدار روز اول هفته بیست و هفتم لیگ برتر در ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان رقم خورد، جایی که تیم صنعت نفت آبادان با حساب چهار بر یک مقابل سپاهان مدعی شکست خورد؛ پس از پایان مسابقه، سیدسیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در نشست خبری حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

پورموسوی در بخش آغازین صحبت‌های خود گفت: ابتدا به نویدکیا و تیم بزرگ سپاهان تبریک می‌گویم و از مهمان‌نوازی‌شان تشکر می‌کنم. یک گِله از خودم می‌کنم که چرا قبل از بازی ۳ بار به داور سلام کردم و او جواب من را نداد. یک داور با این همه اشتباه در بازی هیچ جایگاهی در فوتبال ایران ندارد. اشتباهات زیادی هم برای ما و هم سپاهان داشت که تاثیرگذار نبود.

او با انتقاد از تیم داوری این‌چنین صحبت‌های خود را ادامه داد: شکست‌مان را گردن داور نمی‌اندازیم ولی از خودم گلایه می‌کنم و دیگر به هیچ داوری سلام نخواهم کرد؛ توانایی و پتانسیل‌ تیم‌مان همین نمایشی بود که مقابل سپاهان داشتیم. ۳ بازیکن‌مان را تا پایان فصل از دست دادیم، متاسفانه قبل از بازی هم ۳ بازیکن‌مان فلاح‌زاده، طالب ریکانی و حسن بیت‌سعید را در اختیار نداشتیم و به جای آنها ۶ بازیکن جوان را بازی دادیم.

پورموسوی با اشاره به نمایش خوب تیمش در نیمه دوم گفت: امروز یک فرصت خوب برای جوانان‌مان بود. به لحاظ فوتبالی نباختیم و ما به لحاظ امتیازی شکست خوردیم؛ در نیمه دوم سراسر حمله بودیم و جوانان‌مان هم هیچ هراسی از حریف نداشتند و گل هم زدیم. روی گل سوم غفلت کردیم و این اختلاف به وجود آمد ولی در نیمه دوم فوتبال زیبایی به نمایش گذاشتیم.

تگ ها


صنعت نفت آبادان سید سیروس پورموسوی