پورموسوی: بازی با پرسپولیس جذابیت خودش را دارد

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: بازی با پرسپولیس هم جذابیت خودش را دارد دوست داشتیم بازی اول خارج از خانه باشد زیرا بازی در خانه فشار و استرس دارد ......

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: بازی با پرسپولیس هم جذابیت خودش را دارد دوست داشتیم بازی اول خارج از خانه باشد زیرا بازی در خانه فشار و استرس دارد.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس، سیروس پورموسوی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس گفت:به خاطر تاخیر عذرخواهی می کنم که ناخواسته بود. ابتدا باید در مورد بازی استقلال خوزستان و صبای قم صحبت کنم که بازی ارزشی بود و پاکی فوتبال ایران به سلامت باشگاه استقلال خوزستان را نشان می داد. می خواستم از آن بازی بزرگ یادی کنم. بازی با پرسپولیس هم جذابیت خودش را دارد دوست داشتیم بازی اول خارج از خانه باشد زیرا بازی در خانه فشار و استرس دارد.

ورموسوی درباره اینکه فصل آینده تیم فولاد خوزستان برای کسب سهمیه یا قهرمانی می جنگد افزود: ما هیچ قول و قراری به باشگاه ندادیم و قول کسب سهمیه هم ندادیم چرا که بودجه ما به گونه ای بود که تیم را اختصاصی بستیم و بیشتر سعی کردیم از بچه های آکادمی خودمان استفاده کنیم و می بینید که نسبت به سال قبل شرایط ما بهتر خواهد بود. 

وی درباره برنامه های امسال تیم فولاد اظهار داشت: به هرحال ما در فولاد خوزستان سال ها آکادمی داشتیم و بازیکنان مان را پرورش دادیم سعی کردیم از نیروهای خودمان استفاده کنیم و در هر مسابقه از بازیکنان جوان استفاده می کنیم و فردا می بینید که جوانان خوبی داریم. 

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان در مورد اینکه برای مساوی مقابل پرسپولیس بازی خواهد کرد یا برد، گفت: واقعیت این است که خودم دوست دارم تماشاگران از بازی ما لذت ببرند. اما واقعیت این است که بازی مقابل پرسپولیس در ورزشگاه آزادی خیلی سخت خواهد بود. امیدوارم بازی زیبایی از سوی بازیکنان ما ارائه شود.

پورموسوی در مورد بازگشت آرش افشین به فولاد گفت: افشین بازیکن بزرگی بوده و از خانواده فولاد است. ما برنامه خوبی برای او داریم تا آهسته آهسته آماده شود. روی بحث روحی روانی هم کار می کنیم تا این بازیکن بتواند با تمام توانش بازی کند.

وی در مورد اینکه اژدری زاده مدیرعامل فولاد بازرس اتحادیه باشگاه شده، گفت: اژدری زاده قبل از اینکه به فولاد بیاید در باشگاه فولاد نوین بوده و یک چهره ورزشی است و امیدوارم به فوتبال ایران هم بتواند کمک کند.

به گزارش فارس، پورموسوی قبل از ترک سالن در پاسخ به سؤال خبرنگاری که گفت طلب تان را از باشگاه خوزستان گرفتید یا نه، گفت: 126 درصد از استقلال خوزستان طلبکارم. ما فکر می کردیم چکی که باشگاه داده نقد می شود تا بازیکنان 50 درصد پولشان را بگیرند اما آن چک برگشت خورد.

 

تگ ها


اخبار روز استقلال خوزستان فوتبال