پورموسوی: بازی سختی برابر نپال داشتیم

سیدسیرس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان پس از پیروزی برابر نپال در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردانش صحبت کرد....

سیدسیرس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال جوانان کشورمان پس از پیروزی برابر نپال در مورد شرایط این دیدار و عملکرد شاگردانش صحبت کرد.

به گزارش مدال، سید سیرس پورموسوی در نشست خبری بعد از پیروزی مقابل نپال اظهار داشت:  خدارا شکر می‌کنیم که بازی سخت را با نتیجه دلخواه به پایان رساندیم. بچه های ما در نیمه دوم گل کاشتند. بچه های ما یک نیمه را از دست می‌دهند و بعد از آن به بازی برمی‌گردند. شادی ما برای همین بازی است و بعد از آن به مسابقه بعدی فکر می کنیم. در دیدار با امارات نیز با تمام توان بازی می‌کنیم.

سرمربی تیم فوتبال جوانان ایران در مورد اینکه نیمه اول فرصت سوزی کردید، گفت: درست است، این بازیکنان جوان هستند و هزار اشتباه هم دارند. اگر قرار باشد خیلی منطقی بازی کنند که بزرگسال می‌شوند نه جوان. خود من هم از دست آنها عصبی می‌شوم، به هرحال باید این نقیصه را برطرف کنیم.
وی در مورد استفاده از منظمی عنوان کرد: مطمئنا تلاش ما این است که از لحاظ بدنی  به سطح خوبی او را برسانیم.  مطمئنا اگر آماده شود می‌تواند جزو نفرات اصلی تیم باشد.

بیشتر بخوانید:

سرمربی نپال: تفاوت زیادی بین فوتبال نپال و ایران وجود دارد

تگ ها


تیم فوتبال جوانان ایران جوانان ایران و نپال دیدار جوانان ایران و نپال قهرمانی‌ــــ‌جوانان‌ــــ‌آسیا