پورموسوی: باید به قانون احترام می‌گذاشتیم

سرمربی تیم پارس جنوبی جم معتقد است که با توجه به رای صادره از سوی کمیته استیناف این تیم بایستی با تمکین از این رای فردا مقابل استقلال به میدان برود....

به گزارش "ورزش سه" پس از کش و قوس های فراوان سرانجام قرار است دوئل معوقه استقلال و پارس جنوبی جم فرداشب در جم برگزار شود؛ مربیان استقلال به دلیل همزمانی ساعت پرواز به نشست خبری نرسیدند اما سیروس پورموسوی سرمربی پارس جنوبی جم در این نشست شرکت کرد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

وی در بخش آغازین صحبت‌های خود گفت: بعد از آن‌که کمیته استیناف رای به برگزاری این بازی داد، ما امروز سعی کردیم بازیکنان تهرانی خود را در شرایط خوب راهی جم کنیم که باید از این بابت از مدیرعامل تیم تشکر کنم که توانستند سریع بچه‌ها را به جمع برسانند؛ امشب تمرین عرق گیری خواهیم داشت و سعی می‌کنیم بیشتر روی مسائل روحی و روانی کار کنیم چرا که باید بازیکنان‌مان بپذیرند رای اعلام شده است. ما باید برای احترام به قانون از رای صادره تمکین کنیم و به دنبال آن هستیم بازی بدون حاشیه و خوبی را مقابل استقلال به نمایش گذاریم.

پورموسوی درباره تمرکز تیمش برای دیدار فردا گفت: زمان کمی داشتیم اما از این تیم بزرگ با داشتن بازیکنان خوب انتظار می‌رود در کمترین زمان ممکن خودشان را برای این بازی سخت در بدترین شرایط آماده کنند.

سرمربی پارس جنوبی درباره شناخت از استقلال افزود: شناخت خیلی خوبی داریم و انشالله سعی می‌کنیم فیلم بازی‌های قبلی این تیم را طی ساعات پیش‌رو در جلسات فنی بررسی کنیم تا بازیکنان با اطلاعات کامل نسبت به حریف وارد میدان شوند.

او درباره فشردگی دیدارهای تیمش هم گفت: ما واقعا تمام پتانسیل و نیروی خودمان را استفاده می‌کنیم و انشالله با هماهنگی کادرفنی و با توجه به آنالیزی که داریم بتوانیم بازیکنان‌مان را برای دیدار با استقلال و شاهین تقسیم کنیم؛ چرا که هر دو بازی برای ما بسیار مهم است و می‌تواند جایگاه ما در جدول را بهبود بخشد.

سیروس پورموسوی درباره تقابل با فرهاد مجیدی گفت: استقلال با سیستم سه دفاعه بازی می‌کرد اما به تازگی سیستمش دستخوش تغییر شده و با چهار دفاع بازی می‌کند اما ما دیدار با نساجی این تیم را به خوبی آنالیز کرده‌ایم و امیدواریم از نقاط ضعف این تیم فردا بتوانیم بهره ببریم.

سرمربی پارس جنوبی درباره داوری دیدار فردا و قضاوت پیام حیدری نیز افزود: جا دارد از آقای غلامی بابت قضاوت خوبشان در بازی قبل تشکر کنم و آقای حیدری هم که بسیار باتجربه هستند و بازی‌های حساسی را در این سالها قضاوت کرده‌اند و امیدوارم قضاوت خوبی را داشته باشند.

تگ ها


پارس جنوبی جم سید سیروس پور موسوی