پورموسوی: با بهترین نفرات مقابل پارسه بازی می‌کنیم

سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان می گوید شاگردانش باید در مصاف با تیم پارسه به دلیل اینکه شناخت زیادی از این تیم ندارند، باید باهوش و با منطق بازی کنند....

به گزارش "ورزش سه"، سیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال نفت آبادان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پارسه تهران در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فوتبال ایران اظهار داشت: همه می‌دانیم که جام حذفی، جام شگفتی‌ها است. تیم‌هایی که کمتر اشتباه کنند و باهوش باشند می‌توانند از مرحله عبور کنند.


او سپس با اشاره به تیم پارسه اضافه کرد: با توجه به اینکه حریف ما تقریباً ناشناخته است، اما برای ما قابل احترام است. فردا باید به گونه‌ای بازی کنیم که از فرصت‌های خود استفاده کنیم. باید با هوش و با منطق بازی کنیم تا اسیر ضدحملات تیم حریف نشویم. چون شناخت زیادی از حریف نداریم بدون شک کارمان هم سخت خواهد بود.


سرمربی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این سوال که برای بازی فردا چه نفراتی را در اختیار دارد، گفت: خوشبختانه تمام نفرات را در اختیار داریم و قطعاً با نفرات اصلی خود بازی خواهیم کرد. با توجه به محدودیتی که در تیم‌مان داریم تلاش می‌کنیم تا از بهترین نفرات استفاده کنیم. هر حریفی مقابل ما قرار می‌گرفت ما بازهم از نفرات اصلی خود استفاده می‌کردیم.

تگ ها


دسته یک پارسه تهران سید سیروس پور موسوی صنعت نفت آبادان