پورموسوی: رای استیناف از قبل نوشته شده بود

در حالی که تیم پارس جنوبی هنوز در تهران است و سرمربی این تیم به اهواز رفته ، رئیس کمیته استیناف اعلام کرد که بازی این تیم با استقلال طبق تاریخ قبلی روز دوشنبه برگزار می شود....

به گزارش "ورزش سه"، پارس جنوبی که در تهران تمرین می کند برای بازی هایی که میزبان است سه روز زودتر به شهرجم می رود اما این تیم بعد از آخرین بازی اش در لیگ برتر برابر پیکان در تهران ماند و در فاصله دو روز مانده به بازی هنوز در تهران است؛ به این دلیل که آن ها در انتظار رای کمیته استیناف در ارتباط با پرونده بازی با استقلال بودند. اما امروز و ساعتی قبل علیرضا صالحی رئیس کمیته استیناف اعلام کرد که این کمیته رای کمیته انضباطی که تکرار این بازی بود را تایید کرده است.


سیروس پورموسوی سرمربی تیم پارس جنوبی که در حال حاضر در اهواز است در این ارتباط گفت:" طبق آخرین صحبتی که بود به ما گفتند که امروز جلسه ای برگزار خواهند کردو هنوز رای به ما ابلاغ نشده است. اگر رای به این سرعت صادر شده پس انگار آن را از قبل نوشته بودند."


سرمربی پارس جنوبی در ادامه گفت:" ما گفتیم تا زمان اعلام رای در تهران و منتظر نتیجه می مانیم. اگر رای به تجدید بازی بدهند به قانون احترام می گذاریم اما صدور این رای مثل این است که الان که ساعت ۶:۳۰ دقیقه است بگوییم ساعت ۱۲ است. ما از کمیته مسابقات هم به خاطر اتفاقاتی که افتاده گله مند هستیم."


او افزود:" به ما گفتند تا روز پنجم وقت دارید که مدارک را تحویل بدهید. من همین جا باید بگویم که ما مشکلی با تیم استقلال و هواداران این تیم نداریم. استقلال هم تلاش می کند که بهترین اتفاق برای خودش بیفتد. ما مشکلمان این است که قانون می گوید که وقتی پرونده ای برگزاری بازی به استیناف می رود باید زمان بازی را تغییر بدهند. با این چیزی که رئیس استیناف می گوید احساس می کنم اصلا بردن پرونده ودادن هزینه دادرسی کار بیهوده ای بوده است."


سیروس پورموسوی در ادامه گفت:" به نظر من همه مشکل از فدراسیون فوتبال است. متاسفانه با این شرایط وضعیت فوتبال ما روز به روز بدتر می شود. من فکر می کنم کمیته مسابقات در این مورد اصلا خوب عمل نکرد. الان در فاصله یک روز مانده اعلام کرده اند که بازی برگزار می شود. من در کنفرانس خبری بعد از بازی با پیکان هم شفاف صحبت کردم؛  طبق قانون باید بازی موقعه حداقل بعد از هفته ۲۷ مشخص می‌شد و این اجحاف در حق تیم ماست که با این فشردگی و خستگی کمتر هم استراحت کنیم."


او افزود:" این ها همه علاوه بر حقانیت ما در نتیجه بازی است که همه مدارک و مستنداتش موجود اما متاسفانه به چشم نمی آید. متاسفانه رای را تا امروز صادر نکرده و حالا در بدترین زمان ممکن می گویند که بازی برگزار می شود. وقتی کمیته انضباطی برای اعلام رای می گوید پارس جنوبی مدارکی ارائه نکرده دیگر خودتان تا تهش را بخوانید. ما چه مدارکی باید بیاوریم؟ مدارک پزشکی که در اختیار ایفمارک و فدراسیون است. خودشان گفتند استقلال ۱۴ کرونایی دارد و بعد گفتند ۹ نفر و سپس در راستی آزمایی گفتند تست ۴ نفر مثبت بوده و به حدنصاب ۲۵ درصد نرسیده است. ما چه مدرکی می توانیم بیاوریم."
سرمربی پارس جنوبی گفت:" من می گویم برای اینکه فوتبالمان رشد باید روزی به این نتیجه برسیم که دیگر دوران مصلحت اندیشی به سر آمده است. اگر کمیته استیاف رای به برگزاری بازی بدهد بازی می کنیم هرچند که مطمئن هستیم که در حقمان اجحاف شده و این بازی باید سه بر صفر به سود ما می شد. من خودم و بازیکنان دوست داشتیم که نتیجه این بازی در زمین رقم بخورد اما این اتفاقات شرایط نا عادلانه ای را به وجود می آورد."

تگ ها


پارس جنوبی جم سید سیروس پور موسوی