پورموسوی روی دستِ اسکوچیچ بلند شد!

پیروزی مقابل گل گهر سیرجانِ امیر قلعه‌نویی، اتفاق بزرگی بود که نفتی‌ها توانستند در خانه آن را به نام خود رقم بزنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در یکی از دوئل‌های حساس و سرنوشت‌ساز هفته ششم، شاگردان سیروس پورموسوی در خانه موفق شدند مقابل گل گهر صدرنشین، کامبک بزنند و شکست خود را با پیروزی عوض کنند تا صنعت نفت برای ساعاتی صدرنشین لیگ بیستم شود؛ نتیجه‌ای غیرمنتظره و البته دستاوردی بزرگ برای نفتی‌ها که با درخشش طالب ریکانی و رضا خالقی‌فر در آبادان به دست آمد. نفتی‌ها که یکی از آخرین تیم‌هایی بودند که تمرینات خود را جهت حضور در لیگ بیستم آغاز کردند و از طرفی، بازیکنان کلیدی بسیاری را هم در بازار نقل و انتقالات از دست دادند و با تغییر و تحولات پرشمار، فصل جدید را شروع کردند، نتایجی فوق‌العاده تا به اینجای لیگ بیستم به دست آورده‌اند.

فصل گذشته که صنعت نفت با هدایت دراگان اسکوچیچ توانست عنوان بهترین نفت آبادانِ تاریخ لیگ برتر را از آن خود کند و حالا شاگردان پورموسوی نیز به رکورد فصل گذشته تیمِ اسکوچیچ برسند چرا که پیروزی مقابل گل گهر سیرجان باعث شد تا صنعت نفت ۱۱مین امتیاز خود در لیگ بیستم را پس از شش هفته به دست آورد. آن‌ها فصل گذشته نیز در مدتی مشابه چنین امتیازاتی را به دست آورده بودند و وجه تمایز تیمِ اسکوچیچ و تیمِ پورموسوی در فاز دفاعی و تهاجمی است.

چرا که در فاز دفاعی تیم اسکوچیچ تا پایان هفته ششم لیگ نوزدهم ۵ گل دریافت کرده بود اما حالا تیم پورموسوی ۳ گل دریافت کرده است؛ نفت در لیگ نوزدهم تا پایان هفته ششم، ۷ گل زد اما اکنون آن‌ها ۵ گل به ثمر رسانده‌اند تا این‌چنین با عملکردی تقریبا مشابه شاگردان پورموسوی بتوانند رکورد ویژه اسکوچیچ را در فصل گذشته تکرار کنند و حالا عنوان بهترین نفت آبادانِ تاریخ لیگ برتر یدک بکشند.

بیشتر بخوانید:

شاکری مهیای رویارویی با یاران سابق می‌شود

زنده‌روح: گل‌گهر هیچ وقت به صدر توجهی نداشته

 

 

تگ ها


صنعت نفت آبادان سید سیروس پور موسوی فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال