پورموسوی: شرایط فولاد و سپاهان مثل هم است

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است بازیکنانش باید شکست مقابل ایران جوان بوشهر را فراموش کنند زیرا حریف آن ها نیز شرایط مشابهی دارد و از جام حذفی کنار رفته است ......

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان معتقد است بازیکنانش باید شکست مقابل ایران جوان بوشهر را فراموش کنند زیرا حریف آن ها نیز شرایط مشابهی دارد و از جام حذفی کنار رفته است.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، سید اکبر پورموسوی، سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر سپاهان حضور یافت و اظهار کرد: باتوجه به تعطیلی لیگ بازیکنان مصدوم مان به فهرست اضافه شده اند و باید شکست تلخ مقابل ایران جوان را فراموش کنیم و روند خوب خود را از فردا استارت بزنیم.

او ادامه داد: سعی کردیم در این مدت از لحاظ روحی و روانی روی بازیکنان مان کار کنیم و سعی کنیم حذف از جام حذفی را فراموش کنیم. البته شرایط ما و سپاهان به یک شکل است زیرا هر دو فرصت حضور در ادامه مسابقات حذفی را از دست داده ایم و تمرکز اصلی هر دو تیم به روی لیگ منعکس شده است.

پورموسوی در پاسخ به این سوال که دلیل برخی از نتایج در فولاد چه بوده است و آیا تیم با مشکلات پشتیبانی مواجه است، بیان کرد: خیر جا دارد از مدیرعامل باشگاه و اعضای هیات مدیره بابت بحث پشتیبانی تشکر کنم چرا که تمام شرایط را مهیا کردند ولی از نظر فنی مقابل ایران جوان بوشهر غافلگیر شدیم و در حالی از بازیکنانم گله مند بودم که در آن دیدار از نظر مالکیت و نوع فوتبال برتر از حریف بودیم ولی شاید بحث روحی و روانی مطرح بود و جام حذفی شرایط خاص خودش را دارد و تیم میزبان نیز بیشتر تحت تاثیر است. فکر می کنم باید کمی روی مسائل روحی و روانی کار می کردیم، همچنین نباید بگویم تعطیلات لیگ به ضرر تیم ما بود.

وی در ادامه با تبریک برد پرسپولیس در بازی شب گذشته، گفت: جا دارد این پیروزی را به فوتبال ایران تبریک بگویم. مطمئنا این برد باعث رشد فوتبال ایران می شود. همچنین مربیان خارجی می توانند در فوتبال ایران نقش داشته باشند. البته اگر بازیکنان در یک مجموعه خوب در خدمت مربیان باشند آن مربی می تواند عملکرد خوبی داشته باشد و خلاف این هم می تواند ثابت شود. به هر حال برد پرسپولیس بیشتر به مجموعه این تیم اعم از مدیریت، هواداران و امکانات آن بر می گردد. ضمن اینکه برانکو از مربیان بزرگ دنیاست که در سطح فوتبال ملی ایران نیز مربیگری کرده است.

سرمربی فولاد درباره استادیوم در حال آماده سازی این باشگاه نیز اظهار کرد: قرار است که این استادیوم آبان ماه به ما تحویل داده شود و قطعا اگر به این صورت شود در نیم فصل دوم می توانیم در آنجا میزبان حریفان مان باشیم. همچنین در خصوص دور بودن مسیر این ورزشگاه باید بگویم در این باشگاه تمام مسئولان شهری اعم از اتوبوسرانی باید در راستای رفت و آمد تماشاگران به استادیوم همکاری لازم را داشته باشند چرا که ورزشگاه بدون هوادار فایده ای ندارد.

تگ ها


اخبار روز فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال