پورموسوی: فقط تا دو ساعت دیگر خوشحالی می‌کنیم

سرمربی تیم صنعت نفت آبادان گفت: ضمن احترام به همه بازیکنان، در شرایط ۵۰-۵۰ من فقط به جوان ها بازی می‌دهم....

به گزارش "ورزش سه"، سیروس پورموسوی در نشست خبری بعد از پیروزی تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان که به صدرنشینی صنعت نفت آبادان هم منجر شد، اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنیم که یک بازی بسیار سخت را برنده شویم که در نیمه اول بازنده بودیم. به آقای قلعه نویی و تیم گل گهر که تیم باکیفیتی بود، خسته نباشید می‌گویم. بازیکنان ما مصمم بودند که برنده این بازی باشند. ما در چند جلسه تمرین، روی نقاط ضعف و قوت گل‌گهر کار کرده بودیم و دقیقا از همان جایی گل زدیم که روی آن تمرین داشتیم. به بچه‌های تیم خسته نباشید و تبریک می‌گویم که هر چیزی داشتند، گذاشتند تا برنده شویم.


وی درباره جوانگرایی در ترکیب تیمش عنوان کرد: جا دارد از بچه های باتجربه تیم تشکر کنم چون آن ها هستند که در تیم بزرگی می‌کنند و در شرایط سخت به جوان‌ها کمک می کنند. من بارها گفتم که ضمن احترام به همه بازیکنان، در شرایط ۵۰-۵۰ من فقط به جوان ها بازی می دهم. هر بازیکنی که در طول هفته خودش را نشان دهد، بازی می کند. امروز بدون هیچ ترسی دو بازیکن ۱۸ ساله را در زمین داشتیم که عملکرد خوبی هم داشتند. ما از جوان‌ها در همه بازی ها حتی مقابل استقلال و پرسپولیس استفاده می کنیم.


سرمربی صنعت نفت آبادان درباره بازی بعدی با آلومینیوم اراک افزود: هر بازی شرایط خاص خودش را دارد. ما این قول را می دهیم که نهایتا تا دو ساعت دیگر خوشحالی کنیم. به محض اینکه فیلم بازی را به دست بیاوریم، آنالیز را شروع می کنیم. دنبال این هستیم که با یک ریکاوری خوب بازیکنان را به بازی بعدی برسانیم چون فقط یک جلسه تمرین خواهیم داشت.

تگ ها


صنعت نفت آبادان سید سیروس پور موسوی