پورموسوی: لطفا به داد نفت آبادان برسید

سرمربی نفت آبادان مدعی است علیرغم پیروزی شیرین هفته اول تنها تمرکز آنها روی باز شدن پنجره نقل و انتقالات است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در فاصله ساعاتی مانده به دیدار مقابل پیکان، سیروس پورموسوی متوجه می‌شود که قادر به سود بردن از بازیکنان تازه وارد تیمش نخواهد بود تا بلافاصله به بازیکنان رده جوان و امید باشگاهش برای حضور در هتل فراخوان بزند. نفت البته در نهایت موفق شد در این بازی سخت با مشکلاتی که تیمش داشت به برتری دست یابد. 

پورموسوی درباره این بازی و نتیجه آن می‌گوید: نمی‌خواهم درباره بازی حرف بزنم هرچند خیلی دوست دارم از تلاش و غیرت بازیکنانم تلاش کنم. بازیکنان تیم من با یک مسوولیت پذیری فوق العاده از عهده این بازی بزرگ بر آمدند و جای ستایش و قدردانی دارد. با این حال باور کنید الان تمام تمرکز باشگاه و تیم ما روی باز شدن پنجره نقل و انتقالات است.

سرمربی نفت آبادان در ادامه صحبت‌هایش می‌گوید: آبادان مهد بازیکن است و من واقعا به حضور این بازیکنان افتخار می‌کنم. اما یک فصل طولانی را در پیش داریم و طبیعی است که نگران آینده باشگاه باشیم. تنها ساعاتی به پایان نقل و انتقالات مانده اما هیچکس جواب تیم ما را نمی‌دهد و واقعا جو نگران کننده‌ای شکل گرفته است و من از تمامی مسوولان تقاض می کنم لطفا به فکر این موضوع باشند و کمک کنند.

پورموسوی با اشاره به بسته بودن پنجره نقل و انتقالات تیمش با توجه به مطالبات سه بازیکن خارجی این باشگاه (سیدیکوف، آگوستو سزار و جاناتان بالوتلی) گفت: باشگاه روز پنج شنبه به حساب این بازیکنان واریز داشته اما متاسفانه تاکنون به دلیل تحریم‌ها این پول به حساب آنها ننشسته است. ما البته مستندات مربوط به پرداخت را به فیفا اعلام کرده‌ایم. با این حال هنوز پاسخی دریافت نکرده‌ایم و همه چیز منوط به این است که بازیکنان اعلام کنند. امیدوارم طی این ساعات باقیمانده اتفاق روشنی رخ دهد. از تمام کسانی که می‌توانند در این مسیر کمک کنند خواهش می‌کنم اقدام کنند و امیدوارم به سادگی امید یک استان و شهر را نابود نکنند.

بیشتر بخوانید:

برد در خانه اهمیت دارد/ فدراسیون لجبازی می کند

شکست مقابل صنعت نفت آبادان حق ما نبود

 

 

تگ ها


صنعت نفت آبادان سید سیروس پور موسوی فوتبال ایران صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال