پورموسوی: می‌خواستیم به هواداران عیدی بدهیم اما نشد

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: می خواستیم به هواداران عیدی بدهیم، اما نشد ......

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: می خواستیم به هواداران عیدی بدهیم، اما نشد.

به گزارش مدال به نقل از  خبرنگار  ورزشی   خبرگزاری   تسنیم، اکبر پورموسوی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل نفت تهران گفت: قبل از بازی اول چهار و قبل از این بازی سه بازیکن را از دست دادیم. کار سختی داشتیم، اما تیم را آماده کردیم. در نیمه دوم خوب بازی کردیم. متأسفانه باز هم روی یک حادثه دروازه مان باز شد. می خواستیم به هواداران عیدی بدهیم، اما نشد.

وی در ادامه افزود: در این شب بزرگ فکر می کنم من یکی از بدشانس ترین مربیان لیگ برتر بودم. انتظار داشتم این بازی را با پیروزی پشت سر بگذارم. ما در 20 روز جوانانی را جمع کردیم که بازی های خوبی را ارائه می دهند، اما امروز هم دیدید مانند هفته گذشته ما روی یک غفلت و اشتباه دروازه مان باز شد.

سرمربی تیم فولاد خوزستان در واکنش به صحبت های یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه چرا این تیم امسال نمی تواند نتیجه بگیرد، گفت: خیلی از تیم ها هزینه های میلیاردی انجام دادند، اما در این دو هفته نتیجه نگرفتند. ما امروز اولین بازی خانگی مان را انجام می دادیم و فکر می کنم نتیجه چندان بدی نگرفتیم. نفت تهران قهرمان جام حذفی و نایب قهرمان لیگ برتر است. آنها حتی به جمع هشت تیم برتر آسیا هم راه یافته اند. اگر واقع بینانه نگاه کنید حتی شکست ما مقابل نفت تهران هم غیرمنتظره نبود. خیلی از بازیکنان من اولین بارشان بود که در لیگ برتر بازی می کردند.

تگ ها


اخبار روز فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال