پورموسوی و لشگر ناشناخته ها

اشتباه دروازه بان و خط دفاعی فولاد در حالیکه 5 دقیقه تا پایان دیدار فاصله بود، باعث شد معجزه پورموسوی با بازیکنان ناشناخته نابود شود ......

اشتباه دروازه بان و خط دفاعی فولاد در حالیکه 5 دقیقه تا پایان دیدار فاصله بود، باعث شد معجزه پورموسوی با بازیکنان ناشناخته نابود شود.

 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، فولاد خوزستان در حالی به مصاف نفت تهران رفت که مصدومیت تعداد زیاید از بازیکنان این تیم، کار را برای پورموسوی سخت کرده بود.

رحیم زهیوی، پیمان شیرزادی، ایوب والی، امیر ذلیکانی، آرش افشین، حمید گلزاری غایبان فولاد در بازی روز گذشته بودند تا پورموسوی در بسیاری از مناطق زمین دستش برای بازی دادن بازیکنان خالی باشد، این باعث شد تا سرمربی فولاد از بازیکنان جوان خود در ترکیب استفاده کند.

مهرداد هدایتیان، هیثم هاشمی و میلاد بدرقه بازیکنانی بودند که تجربه قبلی زیادی در لیگ برتر نداشتند و در ترکیب اصلی فولاد قرار گرفتند، میلاد بدرقه در پست تخصصی دفاع آخر به میدان رفت و دو بازیکن دیگر برای اولین بار از ابتدا در ترکیب فولاد قرار گرفتند که هیثم هاشمی زاده نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد و چندین موقعیت را با بی دقتی از دست داد تا پورموسوی مجبور شود او را در بین دو نیمه تعویض کند.


فولاد اما روی نیمکت نیز تنها عبدالله ناصری، هادی حبیبی نژاد و احسان مرادیان(گلر) را داشت که سابقه بازی در لیگ برتر را داشتند و دیگر بازیکنان یا اصلا در لیگ برتر نرفته بودند یا تعداد دقایق حضورشان بسیار کم بود.

علاوه بر این سه بازیکن، امید صیدالی، یوسف کی شمس، مجتبی نجاریان، رضا دهقان، علیرضا خوش کفا و حسین غریبی روی نیمکت فولاد بودند که به تشخیص سرمربی فولاد کی شمس و نجاریان از این بین به زمین رفتند و گل هم زدند اما اشتباه دفاع و دروازه بان فولاد باعث شد تا معجزه پورموسوی با بازیکنان ناشناخته نابود شود.

 

تگ ها


اخبار روز فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال