پورموسوی: پیروزی مقابل سپاهان را به خوزستانی‌ها تقدیم می‌کنم

سیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان بعد از بازی مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: اجازه میخواهم حرف دلم را بزنم ......

سیروس پورموسوی سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان بعد از بازی مقابل سپاهان در نشست خبری گفت: اجازه می‌خواهم حرف دلم را بزنم. به نمایندگی از فولادخوزستان این برد را به مردم خوزستان اهدا می‌کنم. مردمی که هفته گذشته به خاطر آلودگی نمی‌توانستند نفس بکشند. مردمی که در جنگ تحمیلی بودند و امام خمینی فرمودند خوزستان دین خود را داده است.
وی افزود: از مسئولان و مقام معظم رهبری درخواست دارم در خصوص شرایط خوزستان دستور ویژه بدهند.
پورموسوی ادامه داد: ما توانستیم در این بازی پیروز شویم و از این موضوع خوشحالم اما ناراحت هستم که سپاهان شرایط اینگونه دارد. آقایان همیشه می‌گویند فوتبال ما دو قطبی نیست اما می‌گویم هست. تیم‌های شهرستانی مثل سپاهان و فولادخوزستان باید بزرگ بمانند.
سرمربی فولادخوزستان درباره تغییرات سپاهانف خاطرنشان کرد: فکر می‌کنم از نظر روانی و روحی تغییراتی داشتند اما از نظر فنی خیر. بازی همان طور بود که پیش‌بینی می‌کردیم.
وی همچنین درباره بازی، عنوان کرد: هر دو تیم خوب بازی کردند. 25 دقیقه اول سپاهان بازی را از ما گرفت اما نیمه دوم با توجه به شرایط به بازی مسلو شدیم. سپاهان با وجود اینکه انتحاری بازی کرد نتوانست گل بزند اما اواخر بازی هر دو تیم حملاتی را داشتند. در کل نیمه اول بهتر از نیمه دوم بود.

تگ ها


اخبار روز فولاد خوزستان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال