پوریا یلی؛ ستاره گمشده والیبال ایران

پوریا یلی 20ساله با گرفتن 25امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن حاضر در زمین معرفی شد تا والیبال ایران تولد یک ستاره را جشن بگیرد....

پوریا یلی 20ساله با گرفتن 25امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن حاضر در زمین معرفی شد تا والیبال ایران تولد یک ستاره را جشن بگیرد.

برای اینکه ستاره والیبال دنیا شود، همه چیز دارد. پوریا یلی را می‌گوییم. ستاره 20ساله‌ای که از قوچان و زیر نظر پدرش والیبال را شروع کرد و پله پله بالا آمد تا امروز ستاره‌های والیبال برزیل را روی تور شکست بدهد. یلی مقابل مصر هم 22امتیاز گرفت و امتیازآورترین بازیکن حاضر در زمین لقب گرفت اما شکست والیبالیست‌های ایران برابر مصر اجازه نداد تمجیدها به سمت یلی سرازیر شود. او امروز هم مرد اول ایران بود؛ 25امتیازی که او از ستاره‌های برزیلی گرفت، به قدری عجیب بود که با وجود باخت ایران در این مسابقه، کسی نتواند عملکرد او را مورد ستایش قرار ندهد. پسر 209سانتی‌متری ایران – که بلندترین والیبایست حاضر در تیم ملی هم به حساب می‌آید- امروز دست نیافتنی بود و مدافعان روی تور برزیلی را آچمز کرد. حالا والیبال ایران می‌تواند تولد یک فوق ستاره را جشن بگیرد. بازیکنی که مانند ایوان زایتسف یا کوبیاک لهستانی می‌تواند یک تنه بار تیمش را به دوش بکشد و در لحظات حساس ناجی تیمش شود. امروز برای پوریا یلی خاص بود؛ روزی که دنیای والیبال او را وارد باشگاه بهترین‌هایش کرد.

 

بیشتر بخوانید:

یلی: هر چه در توان داشتیم به نمایش گذاشتیم حیف برنده نشدیم

تگ ها


والیبال پوریاـــ‌یلی یادداشت یادداشت‌های اختصاصی فوتبال