پوشش پزشکی ورزشکاران قطع نخاعی

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: تصمیم داریم حمایت های پزشکی در جهت رفع مشکلات ورزشکاران قطع نخاعی انجام دهیم و در صورت تصویب هیئت رئیسه حقوقی را ماهانه به حساب این عزیزان واریز کنیم ......

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی گفت: تصمیم داریم حمایت های پزشکی در جهت رفع مشکلات ورزشکاران قطع نخاعی انجام دهیم و در صورت تصویب هیئت رئیسه حقوقی را ماهانه به حساب این عزیزان واریز کنیم.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا، منطقه همدان، غلامرضا نوروزی در مجمع سالیانه هیئت پزشکی ورزشی همدان از همکاری و مساعدت با ورزشکاران قطع نخاعی خبر داد و اظهار کرد: هیئت پزشکی ورزشی استان با توجه به محدودیت هایی که وجود داشته، اقدامات شایسته ای انجام داده است.

وی تعامل برون سازمانی را از جمله برنامه های اصلی این فدراسیون دانست و تصریح کرد: مجموعه پزشکی ورزشی اصولا به دنبال استفاده از تمامی ظرفیت های علمی کشور برای ارائه بهترین خدمات به جامعه ورزش است و در این راستا با مراکز علمی و آموزشی تعامل جدی داریم.

رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی اجرای طرح صدور کارت های بیمه ورزشی در 365 روز را در پی جلب رضایت ورزشکاران از خدمات خود خواند و عنوان کرد: در همین راستا توسعه خدمات هیئت های پزشکی ورزشی در استان ها و تمرکززدایی را در دستور کار خود قرار داده ایم.

وی با بیان اینکه هیئت های استانی بازوان پرتوان فدراسیون هستند، خاطرنشان کرد: در این فدراسیون همواره تلاش داشته ایم بهترین خدمات را به جامعه ورزش کشور ارائه دهیم و خوشبختانه رضایت ورزشکاران و فدراسیون های مختلف گویای حرکت رو به جلوی این فدراسیون است.

نوروزی بر حمایت از بانوان ورزشکار تأکید کرد و افزود: در همین راستا برنامه ریزی لازم برای ارائه خدمات روانشناسی و تغذیه ورزشی قهرمانان ورزشی زن از طرف فدراسیون پزشکی ورزشی انجام شده است.

وی ادامه داد: با استفاده از ظرفیت بالای آموزش و پرورش می توان در جهت افزایش آمار ورزشکاران سازمان یافته اقدام کرد به طوریکه در این زمینه صحبت ها و تعاملاتی با تربیت بدنی آموزش و پرورش صورت گرفته که با اجرایی شدن آنها شاهد رشد چشمگیری در بخش بیمه ورزشی خواهیم بود.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال