پولادگر؛ در دوراهی وزارت و تکواندو

بعد از استعفای مهدی علی نژاد، از پولادگر به عنوان جدی ترین گزینه حضور در معاونت قهرمانی وزارت ورزش یاد می شود....

به گزارش "ورزش سه"، در حالی که کمتر از یک ماه تا برگزاری انتخابات فدراسیون تکواندو باقی مانده، سیدمحمد پولادگر رییس این فدراسیون با یک چالش جدی مواجه شده است. با استعفای رسمی مهدی علی نژاد از معاونت قهرمانی وزارت ورزش، حالا از پولادگر به عنوان جدی ترین گزینه برای جانشینی او نام برده می شود.


پولادگر که از اقبال بسیار بالایی برای گرفتن رای اعتماد دوباره از مجمع فدراسیون تکواندو برخوردار است،‌ شاید در روزهای آینده مسیر خود را به سوی ساختمان سئول تغییر دهد؛ اگرچه هنوز شخص وزیر واکنشی به استعفای علی نژاد و گمانه زنی در خصوص جانشین او نشان نداده است.


حتی اگر تصور کنیم پولادگر به وزارت ورزش برود، بازهم انتخابات فدراسیون تکواندو داغ و جذاب خواهد بود. هادی ساعی از یک طرف و گزینه ای که از همه بیشتر به فدراسیون فعلی و شخص پولادگر نزدیک است، از طرف دیگر، می توان دوقطب انتخابات باشند.


به نظر می رسد گزینه ای که می تواند در انتخابات فدراسیون تکواندو جای پولادگر را پر کند، سیروس رضایی رییس سازمان لیگ و عضو هیات رییسه فدراسیون است که سابقه کسب مدال برنز جهان را هم دارد. در صورت کوچ پولادگر به وزارتخانه احتمالا، رضایی خواهد بود که در رقابت با ساعی مورد حمایت و پوشش رییس فعلی قرار می‌گیرد؛ اگرچه در آن صورت قدرت پولادگر برای حمایت از گزینه مدنظرش دوچندان خواهد شد.

تگ ها


تکواندو سید محمد پولادگر