پومسه قهرمانی جهان/ فرهمند به مدال نقره رسید

نماینده بخش انفرادی رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال کشورمان در مسابقات پومسه قهرمانی جهان توانست گردن آویز نقرهای این رقابتها را کسب کند ......

نماینده بخش انفرادی رده سنی ۳۱ تا ۴۰ سال کشورمان در مسابقات پومسه قهرمانی جهان توانست گردن آویز نقره‌ای این رقابت‌ها را کسب کند.

 

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تکواندو، یازدهمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی جهان از روز گذشته (پنجشنبه - 24 آبان ماه) با حضور 1274 پومسه‌رو از 54 کشور در ورزشگاه «تیان مو» چین تایپه آغاز شد و به مدت چهار روز ادامه خواهد داشت.

در روز دوم این رقابت‌ها آتوسا فرهمند در رده‌سنی 31 تا 40 سال بخش انفرادی به اجرای فرم پرداخت که با کسب 7.45 امتیاز موفق شد بر سکوی نایب قهرمانی جهان بایستد. در این رقابت نماینده تیم کره جنوبی با 7.50 امتیاز به مدال طلا رسید و نمایندگان آمریکا و دانمارک مشترکاً در جایگاه سومی قرار گرفتند.

کوروش بختیار، نماینده بخش انفرادی رده سنی 18 تا 30 سال کشورمان در گروه مردان نیز نتیجه را به پومسه‌روی تایلند واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت. محمدامین گماریان، پومسه‌روی بخش ابداعی رده سنی کمتر از 17 سال کشورمان هم نتیجه واگذار کرد.

گفتنی است، فاطمه اسدپور سرمربیگری تیم پومسه زنان کشورمان را برعهده دارد و مهسا مردانی نیز مربی این تیم است. هدایت تیم مردان نیز برعهده حسینعلی نظری به عنوان سرمربی و مهدی صمدیان‌تبار به عنوان مربی است.

تگ ها


تکواندو