پوچتینو ادعای جنجالی در مورد بارسا را پس گرفت

مائوریسیو پوچتینو یکی از مربیانی است که نامش همواره در کنار باشگاه هایی چون رئال و بارسا مطرح شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دو سال پیش وقتی زین الدین زیدان از هدایت رئال کنار رفت، مائوریسیو پوچتینو جدی ترین گزینه جانشینی او بود ولی تاتنهام با جدایی او مخالفت کرد. چند ماه بعد و پس از نتایج ضعیف جولن لوپتگی در رئال، بار دیگر نام پوچتینو مطرح شد و این بار هم پاسخ تاتنهام منفی بود.

از پوچتینو در سال های اخیر به عنوان جانشین ارنستو والورده در بارسا هم یاد می شد اما زمستان ۲۰۱۸ او در واکنش به این شایعات، اظهارنظر جالبی کرد:« هرگز در بارسلونا و آرسنال کار نخواهم کرد چون در اسپانیول بازیکن و مربی بودم و حالا هم در تاتنهام کار می‎کنم. من در نیوولز اولدبویز آرژانتین رشد کردم و هرگز سرمربی روساریو سنترال هم نخواهم شد. این تصمیم من است. ترجیح می‎دهم در مزرعه ام در آرژانتین کشاورزی کنم تا در این تیم‌ها مربی باشم.»

چندین ماه بعد، پوچتینو در مصاحبه با ال پائیس به نوعی حرف خود را پس گرفت و گفت:« لازم است در مورد آن حرفم توضیحاتی بدهم. دو سال و نیم پیش در بارسلونا بودم و در یک کافه با جوزپ ماریا بارتومئو رئیس بارسا برخورد کردم. فرزندانم مان در یک مدرسه تحصیل می کردند و از هم شناخت داشتیم.

۵ دقیقه با هم صحبت کردیم و سپس شایعات شروع شدند. وقتی از من در مورد ملاقات با بارتومئو سوال کردند، می خواستم پاسخی بدهم که هرگونه شایعه پراکنی متوقف شود و به همین دلیل آن جواب تند را دادم.

باید بگویم که اصلا قصد بی احترامی به بارسا را نداشتم و شاید می توانستم به گونه ای متفاوت پاسخ بدهم. در هر صورت من زمانی مربی و بازیکن اسپانیول بودم ولی اصلا خودخواه و مغرور نیستم و الان از حرفی که زدم، پشیمانم. شاید الان به گونه ای دیگر به چنین سوالاتی پاسخ بدهم. در زندگی چیزی قابل پیش بینی نیست و نمی توان گفت که در آینده چه اتفاقی برای شما رخ خواهد داد.»

بیشتر بخوانید:

احتمال یک معاوضه بازیکن جدید بین بارسا و یوونتوس

هدف اول نقل و انتقالاتی بارسا مشخص شد

 

 

تگ ها


موریسیو پوچتینو جوزپ ماریا بارتومئو فوتبال جهان بارسلونا تاتنهام رئال مادرید فوتبال