پوچتینو: انگیزه‌های ما در مقابل هر حریفی یکسان است

شاگردان پوچتینو فرداشب در خانه میزبان دورتموند هستند...

شاگردان پوچتینو فرداشب در خانه میزبان دورتموند هستند

مائوریتسیو پوچتینو از انگیزه های بالای تیمش سخن گفته است.

به گزارش مدال، تاتنهام که فصل قبل در همین مرحله و در دیداری عجیب برابر یوونتوس حذف شد، در شرایطی به مصاف دورتموند می رود که حریف آلمانی در صدر جدول بوندسلیگا قرار داشته و موقعیت خوبی دارد.

مائوریتسیو پوچتینو گفت: "ما قصد داریم با شرایط خوبی راهی میدان شویم. برنامه ریزی کمی ناعادلانه بوده است اما این نمی‌تواند بهانه ای برای ما باشد. من فکر می‌کنم شما می‌توانید در چشم بازیکنان انرژی احساس کنید و ما قبل از این جلسه با آنها صحبت کردیم و شرایط کاملا متفاوت بود.

من فردی هستم که وقتی که چه در برابر دورتموند یا بارسلونا بازی می‌کنیم یا در مسابقات مختلف به میدان برویم، همیشه انگیزه بالایی دارم اما این دیدار در لیگ قهرمانان است و قطعا مسابقه بزرگی در انتظار ما خواهد بود. باید با انرژی و انگیزه بالایی وارد زمین شویم، اگر نه آماده چنین دیداری در این مقطع نیستم و شما می توانید بگویید که تاتنهام مشکل دارد.

دورتموند بازیکنان بزرگی در اختیار داشته و فوتبالی هجومی ارائه می‌دهد. ما باید با تیمی که در بالای جدول بوندسلیگا قرار داشته و شرایط بسیار خوبی دارد روبرو شویم. دورتموند تیمی مبارزه طلب است و مطمئنا جدال برابر آنها برای تاتنهام سخت خواهد بود اما علیرغم همه احترامی که برای حریف قائلم، من همیشه اعتقاد دارم که ما می‌توانیم هر تیمی را مغلوب کنیم."