پوچتینو این خرید بزرگ را برای یونایتد می خواهد

به نظر می رسد منچستر یونایتد نیز یکی از مهمترین مشتریان ارلینگ هالند در نقل و انتقالات تابستانی پیش رو محسوب می شود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، عملکرد فوق العاده ارلینگ هالند در سال‌های اخیر در ترکیب دورتموند باعث شده نام این ستاره نروژی تقریبا در لیست خرید تمام تیم‌های بزرگ اروپایی قرار بگیرد. بارسلونا نیز خواهان توافق با ارلینگ هالند شده و خوان لاپورتا، رئیس این باشگاه در ماه‌های اخیر فعالیت خود برای توافق با مینو رایولا، مدیر برنامه این بازیکن جوان را آغاز کرده است.

با این حال قطعاً بارسا کار آسانی برای جذب ارلینگ هالند نخواهد داشت. به‌خدمت گرفتن این بازیکن هزینه نقل و انتقالاتی بالایی را طلب می‌کند، در حالی‌که بلوگرانا در وضعیت اقتصادی خیلی خوبی به سر نمی‌برد. از طرف دیگر وجود رقبایی نظیر منچسترسیتی و رئال مادرید در راه جذب ستاره نروژی، یکی دیگر از مصائب بارسا در راه نهایی کردن این انتقال بزرگ است.

در همین راستا در نشریه اسپورت کاتالونیا گزارشی منتشر کرده و مدعی شده که منچستریونایتد نیز به شکل جدی به کورس رقابت برای جذب ارلینگ هالند اضافه شده است. اسپورت تایید کرده که باشگاه انگلیسی در تابستان به دنبال تقویت خط حمله خود خواهد بود و هالند گزینه اصلی آنها محسوب می شود. در بخش دیگری از این گزارش ادعا شده که به احتمال فراوان مائوریسیو پوچتینو سرمربی فصل آینده شیاطین سرخ خواهد بود و این آرژانتینی نیز علاقه زیادی به هدایت هالند در اولدترافورد دارد.

 

تگ ها


فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال