پوچتینو ۳ بازیکن را برای رئال می خواهد

از مائوریسیو پوچتینو به عنوان گزینه شماره یک رئال برای جانشینی زین الدین زیدان نام برده می شود....

به گزارش "ورزش سه"، پس از دو شکست متوالی رئال در لالیگا و لیگ قهرمانان برابر آلاوس و شاختار دونتسک، بار دیگر شایعات برکناری زین الدین زیدان از رئال به گوش رسید. شکست در لیگ قهرمانان به خصوص رئال را در خطر حذف قرار داده و اگر در روز پایانی رئال نتواند گلادباخ را شکست دهد، شاید راهی لیگ اروپا شود.

رئال باید گلادباخ را شکست دهد تا به عنوان تیم اول به یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان برود. در صورت تساوی رئال و پیروزی اینتر بر شاختار، بازهم رئال صعود خواهد کرد اما تساوی رئال اگر با تساوی شاختار و اینتر همراه شود، رئال به لیگ اروپا خواهد رفت. شکست رئال هم تحت هر شرایطی مانع صعود این تیم می شود.

رئال روز گذشته توانست بر سویا پیروز شده و در لالیگا شرایط خود را بهبود ببخشد. زیدان حالا کمی در حاشیه امنیت قرار گرفته اما عدم صعود به دور بعدی لیگ قهرمانان، ممکن است حکم اخراج زیدان را امضا کند و در این صورت مائوریسیو پوچتینو آماده است تا جای زیزو را پر کند.

طبق ادعای رسانه های انگلیسی، سرمربی آرژانتینی از سران رئال برای تقویت تیم، سه بازیکن را درخواست خواهد کرد. پائولو دیبالا ستاره یوونتوس و دله آلی و هری کین از تاتنهام.

در این بین جذب آلی در زمستان به دلیل اختلافاتش با ژوزه مورینیو محتمل تر خواهد بود و برای دو بازیکن دیگر باید تا تابستان بعد صبر کند. هری کین و آلی تا ۲۰۲۴ با تاتنهام قرارداد دارند. قرارداد دیبالای ۲۶ ساله با یوونتوس نیز تا ۲۰۲۲ معتبر است.

تگ ها


دله آلی دیبالا موریسیو پوچتینو زیدان هری کین تاتنهام رئال مادرید یوونتوس