پوچتینو: با بازگشت مصدومان، قوی تر از قبل خواهیم شد

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام مدعی است که بازگشت هری کین و دله الی به تمرینات این تیم باعث افزایش روحیه و انگیزه بازیکنان شده است....

مائوریسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام مدعی است که بازگشت هری کین و دله الی به تمرینات این تیم باعث افزایش روحیه و انگیزه بازیکنان شده است.

به گزارش مدال، روز شنبه تاتنهام در هفته بیست و هفتم لیگ برتر انگلستان مهمان برنلی خواهد بود. تاتنهام در 26 بازی پیشین خود 60 امتیاز کسب کرده است و تنها 5 امتیاز با دو تیم منچسترسیتی و لیورپول فاصله دارد.

تاتنهام در ماه گذشته هری کین و دله الی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، اما توانست امتیازات را به خوبی جمع آوری کند و حتی در دور رفت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا 3-0 از سد دورتموند عبور کند. پوچتینو ایمان دارد که شاگردانش تا آخر فصل در کورس قهرمانی خواهند ماند. او در گفت و گویی با اسکای اسپورتس گفت: "من خیلی خوشحالم و به شاگردانم افتخار می کنم. از ابتدای فصل کسی باور نمی کرد که بتوانیم همانند فصل گذشته عمل کنیم. اما الان جایی هستیم که به آن تعلق داریم. در چند ماه گذشته تیم رقابتی خوبی داشتیم و حالا در جایگاه مناسبی هستیم. با تمام مشکلاتی که بر سر راهمان قرار داشت ما تسلیم نشدیم، تنها جنگیدیم تا به خواسته‌هایمان برسیم. در حال حاضر تمام بازیکنانم را در اختیار دارم و قرار است که از قبل نیز قوی تر بشویم."