پوچتینو: برای احتیاط امباپه را تعویض کردم

مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن در مورد مصدومیت کیلیان امباپه صحبت کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن در شرایطی دیشب با نتیجه ۲-۴ لیون را مغلوب کرد که کیلیان امباپه، زننده دو گل این تیم در اواخر بازی تعویض شد. حالا مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی موفق پاری سن ژرمن در مورد این پیروزی مهم و البته علت تعویض ستاره فرانسوی صحبت کرده است.

مائوریتسیو پوچتینو گفت: "من از عملکرد تیمم بسیار خوشحالم، واقعیت این است که ما ۶۰ الی ۶۵ دقیقه در مقابل حریف بسیار دشواری مانند لیون فوتبال بسیار خوبی بازی کردیم. از کار تیم رضایت دارم و بازیکنان پاری سن ژرمن به دلیل سبک بازی خود شایسته ستایش هستند. ما با حریف بسیار سختی روبرو شدیم و لیون در تمام هفته تلاش می کرد برای دیدار مقابل ما آماده شود، اما ما یک بازی فوق العاده در اواسط هفته مقابل لیل ارائه دادیم. بنابراین می خواهم به بازیکنانم به خاطر این عملکرد درخشان تبریک بگویم.

ادامه روند پیش رفت پس از دو ماه و نیم بسیار مهم است و من فکر می کنم ما در این مدت ۱۹ یا ۲۰ بازی انجام داده ایم. پیشرفت طی هر روز مهمترین موضوع و ۹۰ دقیقه بازی کردن در این سطح هدف ماست.

ما باید آنچه را که ۶۰ دقیقه ابتدایی نشان دادیم تکرار کرده و این روند را برای ۹۰ دقیقه کامل انجام دهیم. البته در آینده با تلاش زیاد به آن مرحله نیز خواهیم رسید. اما ما در آغاز پروژه خود هستیم و بعد از دو و نیم ماه پاری سن ژرمن در سه تورنمنت لیگ یک، کوپا فرانسه و لیگ قهرمانان هنوز زنده بوده و شانس موفقیت دارد.

تعویض کیلیان امباپه؟ این کار فقط یک اقدام احتیاطی بود، زیرا مچ پای این بازیکن دچار پیچ خوردگی شده بود."

تگ ها


پاری سن ژرمن موریسیو پوچتینو کیلیان امباپه