پوچتینو: بهترین نتیجه را کسب کردیم

سرمربی تاتنهام از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر بوروسیا دورتموند و نتیجه به دست آمده بسیار خوشحال و راضی است....

سرمربی تاتنهام از عملکرد شاگردانش در دیدار برابر بوروسیا دورتموند و نتیجه به دست آمده بسیار خوشحال و راضی است.

به گزارش مدال، تاتنهام در دیدار رفت برابر بوروسیا دورتموند در لیگ قهرمانان اروپا توانست با نتیجه قاطع ۳ بر صفر به پیروزی برسد تا صعودش را به دور بعد تا حدود زیادی نهایی کند.
پوچتینو در نشست خبری بعد از بازی گفت: در نیمه دوم بازی بسیار خوبی به نمایش گذاشتیم اما در نیمه نخست کمی اذیت شدیم و کار ما سخت بود. بازی از همان ابتدا درگیرانه بود. دورتموند همه فضاها را بسته بود. می‌خواستیم با سبک بازی همیشگی خود به دروازه حریف نزدیک شویم.
سرمربی تاتنهام ادامه داد: بعد از آنکه گل نخست را به ثمر رساندیم شرایط بهتر شد و با اعتماد به نفس بالاتری به دروازه حریف نزدیک شدیم. در کارهای دفاعی بسیار خوب بودیم و اجازه فرصت سازی را به حریف ندادیم. بازی بسیار خوبی بود و بهترین نتیجه را کسب کردیم.
پوچتینو در پایان گفت: در لیگ قهرمانان اروپا شرایط سخت است. دورتموند تیم بسیار خوبی است. هنوز کارهای زیادی برای انجام دادن داریم و چیزی تمام نشده است. بازیکنان بسیار با استعدادی در اختیار داریم و به آینده امیدوار هستیم. تنها مشکلی که دارم این است که تنها با ۱۱ بازیکن می‌توانیم بازی را آغاز کنیم و نه ۲۲ بازیکن. همه بازیکنان تاتنهام شایستگی حضور در ترکیب اصلی را دارند.