پوچتینو: بهتر است ونگر از تیم خودش حرف بزند

سرمربی اسپرز به دفاع از عملکرد خود و تیمش پرداخته است. در آستانه رویارویی با نیوپورت در جام ح ......

سرمربی اسپرز به دفاع از عملکرد خود و تیمش پرداخته است.

در آستانه رویارویی با نیوپورت در جام حذفی انگلیس، مائوریسیو پوچتینو سرمربی تاتنهام خبر خوشی برای طرفداران تیمش داشته و آن هم بازگشت توبی آلدرویرلد از دوران مصدومیت است.

به نقل از اسکای، پوچتینو گفته است:

نیازمند این هستیم که فردا شرایط او را ارزیابی کنیم. او امروز برای سومین بار (پس از بازگشت از مصدومیت) در جلسه تمرینی تیمی شرکت کرد. باید فردا شرایط همه را ارزیابی کرده و آنگاه تصمیم گیری کنیم. یک موضوع شرکت در تمرینات تیمی و دیگری آمادگی برای بازی کردن است

وی همچنین درباره وضعیت تیمش در بازار نقل و انتقالات افزود

خبری نیست. نام های متفاوت و گمانه زنی های زیادی مطرح شده است. این پنجره از نقل و انتقالات دشوار است زیرا تنها سه ماه و نیم دیگر از فصل باقی مانده. حالا اضافه کردن بازیکنان، آن هایی که با کیفیت باشند و بتوانند به ما در جهت پیروزی در بازی ها و رسیدن به خواسته های مان کمک کنند، سخت است.

او در دفاع از راهی که تیمش در پیش گرفته، گفت

باید راه خودمان را برویم. نمی توان به اطراف نگاه کرد؛ باید باور داشته باشید که می خواهید فلسفه و پروژه خودتان را داشته باشید. بله، به شرایط واقف هستیم اما نمی توانیم در کار سایر باشگاه ها دخالت کنیم. باید قوی بود و شخصیت داشت و از اتفاقات نترسید. ممکن است گاهی عقب بنشینید ولی اگر به اندازه کافی قوی باشید، در آینده به پیروزی خواهید رسید.

آرسن ونگر شب گفت: «کارشناسان از تیم هایی تمجید می کنند که 25 سال است در فینال جایی نداشته اند». از گفته او این برداشت شد که تاتنهام و لیورپول را هدف گفته های خود قرار داده است؛ دو تیمی که طی 10 سال اخیر روی هم 2 جام کسب کرده اند. پوچتینو پاسخ این گفته ونگر را نیز داد

من خیلی جوان هستم و تنها 5 سال است که در لیگ برتر حضور دارم و در این مدت در دو باشگاه بوده ام: ساوتهمپتون و تاتنهام. ولی صحبت کردن درباره تیم دیگری، هیچ ارزشی ندارد. ستایش؟ البته که از ما ستایش می شود. فوتبال تنها درباره قهرمانی در جام ها نیست؛ شرایط باشگاه ها با هم فرق دارد. او برای من یکی از بهترین دنیا است و خواهد بود و من به او احترام می گذارم اما به نظرم او باید درباره خودش و آرسنال حرف بزند.

تگ ها


اخبار روز تاتنهام لیگ برتر فوتبال