پوچتینو: به اندازه کافی برای پیروزی خوب نبودیم

پاری سن ژرمن در حالی که در جدال بر سر قهرمانی از لیل صدرنشین عقب بود، شب گذشته با تساوی برابر رنس امتیازات ارزشمندی را نیز از دست داد....

به گزارش "ورزش سه"، پاری سن ژرمن در دیدار شب گذشته خود برابر رنس با تساوی ۱-۱ متوقف شد تا دو امتیاز حساس را در کورس قهرمانی از دست داده باشد. نیمار با گلزنی در وقت های تلف شده نیمه اول پاریسی ها را از حریف پیش انداخت اما سیرهو گیراسی در دقیقه ۷۰ کار را به تساوی کشاند. همچنین پاریسی ها پس از اخراج پرسنل کیمپمبه در دقیقه ۸۷ بازی، مسابقه را ۱۰ نفره به پایان بردند.

تنها دو بازی دیگر از رقابت های این فصل لیگ یک فرانسه باقی مانده و PSG اکنون با سه امتیاز کمتر از تیم لیل در رده دوم جدول قرار دارد.

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی PSG، پس از پایان بازی گفت: "بازی بسیار سختی بود. به نظرم در پایان تساوی نتیجه عادلانه ای بود. این یک بازی برابر بود. ما به اندازه کافی نمایش خوبی برای بردن این بازی نداشتیم و  آنها هم خوب بازی کردند.

ما همه مایوس و ناراحتیم چرا که مسابقه امروز از آن مسابقاتی بود که باید در آن به پیروزی می رسیدیم و نمایشی که از ما انتظار می رفت را ارائه ندادیم.

بازی بعدی برابر مون‌پلیه؟ ما ادامه می دهیم، باید به جلو حرکت کنیم. نمی توانیم صبر کنیم و این مسئولیتی است که بر دوش ما است و تعهد ما این است که همیشه برای بازی بعدی آماده باشیم."

مارکینیوش، کاپیتان برزیلی PSG، نیز گفت: "بله فکر می کنم که مایوس شدیم. ما می خواستیم در این مسابقه برنده شویم تا روحیه خود را پس از حذف از چمپیونزلیگ تقویت کنیم و همچنان به رقبای خود فشار بیاوریم، اما قادر به این کار نبودیم.

ما نتوانستیم پیروزی خود را حفظ کنیم. در این لحظات است که شما واقعاً باید قوی باشید، هوش لازم را داشته باشید تا بدانید چگونه در این نوع مسابقات بازی کنید و فشار بیاورید. در این فصل ما امتیازات زیادی از دست داده ایم و اکنون در پایان فصل شروع به شمارش آنها کرده ایم و اهمیت امتیازاتی را که از دست داده ایم به چشم می بینیم.

اما هنوز خیلی چیزها وجود دارد که باید به خاطرشان بازی کنیم... پیش از هر چیز باید به خودمان فکر کنیم، که نمایشی بهتر از آنچه امروز داشتیم را ارائه دهیم و دو بازی پایانی خود را ببریم تا همچنان فشار را روی رقیبان‌مان حفظ کنیم."

تگ ها


پاری سن ژرمن موریسیو پوچتینو