پوچتینو به دنبال فرار از PSG: خسته شده‌ام!

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری‌سن‌ژرمن، از شرایطی‌که در این تیم دارد چندان راضی نیست....

به گزارش "ورزش سه"، پوچتینو کمی بیشتر از یک سال است که هدایت پاری‌سن‌ژرمن را برعهده گرفته اما در طول همین مدت بارها شایعه قطع همکاری او با این باشگاه به گوش رسیده است.

این مربی آرژانتینی در ابتدای سال ۲۰۲۱ جانشین توماس توخل شد که در دسامبر ۲۰۲۰ از هدایت این تیم برکنار شده بود.

این اتفاق در حالی رخ داد که توخل نیز پیش از برکناری در کنفرانس خبری گفته بود که از زیر ذره‌بین رسانه‌ها بودن و اجبار به داشتن رفتاری مانند یک سیاستمدار ورزشی به جای مربی خسته شده است.

پوچتینو در طول این مدت بارها اعلام کرده که از حضورش در پی‌اس‌جی راضی است. او در ماه نوامبر پس از انتشار شایعاتی درباره عدم رضایتش از حضور در پارک دو پرنس گفت:« من شرایط خوبی در پاریس دارم. من در تمام طول زندگی‌ام به‌عنوان مربی یا بازیکن این موقعیت را تجربه کرده‌ام. چیزهایی رخ می‌دهد که از مسئولیت من خارج است. حرفم این است که من در پاریس خوب هستم.»

این سرمربی سابق تاتنهام در ادامه اضافه کرد:« به همه شما می‌گویم که تا سال ۲۰۲۳ قرارداد دارم. این یعنی یک فصل دیگر هم این‌جا هستم. حرف متفاوتی نمی‌زنم. من در پاری‌سن‌ژرمن بسیار خوشحال هستم. در واقع در پاریس خوشحال هستم.»

با این حال شکست دوشنبه شب برابر نیس در جام حذفی فرانسه باعث شد که بار دیگر شایعاتی مبنی بر برکناری او از هدایت این باشگاه به گوش برسد.

روزنامه فرانسوی لوپاریزین مدعی شده که پی‌اس‌جی با مربیان دیگری مانند زین الدین زیدان مذاکره کرده و در تلاش است تا جانشین پوچتینو را پیدا کند.

از سوی دیگر فوت مرکاتو هم خبر داده که این مربی از این‌که مربیگری‌اش، سطح بازیکنانش و نبود تاثیرگذاری کافی در سیاست‌های جذب بازیکن مدام زیر سوال برود، خسته شده است.

گفته می‌شود رابطه او با لئوناردو، مدیر ورزشی پی‌اس‌جی، خراب شده و این اتفاقی است که پیش از جدایی برای توماس توخل هم رخ داده بود.

به نظر می‌رسد که مجموع این موارد خبر خوبی برای منچستریونایتد باشد که امیدوار است بتواند در پایان فصل جاری این مربی آرژانتینی را به‌خدمت بگیرد.

تگ ها


موریسیو پوچتینو پاری سن ژرمن