پوچتینو: تیم ما از هر لحاظ بهتر از آرسنال بود

سرمربی آرژانتینی تیمش را تیم برتر میدان می‌داند...

سرمربی آرژانتینی تیمش را تیم برتر میدان می‌داند

مائوریتسیو پوچتینو از نمایش تیمش برابر آرسنال راضی است.

به گزارش مدال، پس از دو شکست متوالی، تاتنهام عصر امروز در دربی لندن با نتیجه 1-1 برابر آرسنال متوقف شد اما پوچتینو معتقد است تیمش بهتر از حریف بازی کرده است.

پوچتینو گفت: "اگر قرار باشد بازی را ارزیابی کنیم، من فکر می کنم ما در همه جهات بهتر از آرسنال بودیم. من فکر می کنم فضای فوق العاده ای در استادیوم برای ما ایجاد شد و  پس از دو شکست متوالی، امروز تاتنهام برای رسیدن به مسیر مثبت قدم برداشت.

اما در اواسط نیمه اول اتفاقاتی رخ داد که جریان بازی را به کلی تغییر داد. ما به گل رسیدیم اما داور خطای هری کین روی گرانیت ژاکا را اعلام کرد که این تصمیم اشتباه بود. این اتفاق به طور کامل شرایط متفاوتی را در جریان بازی حکمفرما کرد و ما در فصل جاری در مجموع در مورد تصمیمات داوری بدشانس بوده ایم.

من فکر می کنم بازی فوق العاده ای بود و تماشایی این دیدار برای همه هیجان انگیز بود. فضایی فوق العاده در استادیوم حاکم بود و هر دو تیم می خواستند بازی کنند و برنده شوند. بازی کردن در برابر آرسنال همیشه سخت است و بعد از اتفاقاتی که در اوایل بازی رخ داد جریان مسابقه برای ما دشوار پیش رفت. ما در سه شنبه بازی بسیار دشواری مقابل دورتموند خواهیم داشت اما این نمایش پس از دو شکست متوالی برای ما خوشایند بود."