پوچتینو: درباره حضور امباپه برابر سیتی خوشبین هستم

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی PSG، پس از پیروزی تیمش برابر لنس درباره وضعیت این تیم و مصدومیت امباپه در آستانه بازی برگشت برابر سیتی صحبت کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پاریسی ها شب گذشته توانستند با گل های نیمار و مارکینیوش، لنس را ۲-۱ شکست دهند. کیلیان امباپه، ستاره جوان PSG، پس از مصدومیت در بازی رفت از مرحله نیمه نهایی چمپیونزلیگ، در این بازی به اجبار غایب بود.

پوچتینو پس از پایان مسابقه گفت: "فکر می کنم که لنس تیم بسیار خوبی است. قبل از مسابقه درباره اینکه بای سختی پیش رو داریم صحبت کردیم و واقعا هم بازی سختی بود. تبریک به آنها و سرمربی‌شان چون فکر یم کنم که خیلی خوب بازی کردند. اما ما بهتر بودیم. به نظرم ما بهتر بودیم. شاید بازی خیلی خوبی نبود اما بازی حرفه ای بود، ما توانستیم سه امتیاز را بگیریم که از ابتدا هم هدف مان همین بود.

به نظرم ما یک گروه از برندگان را داریم. آنها رقابتی هستند و همیشه می خواهند برنده شوند. ما خیلی سخت کار می کنیم و این با توجه به شرایطی که در آن زندگی می کنیم، بسیار دشوار است. گاهی اوقات مدیریت همه چیز آسان نیست و به همین دلیل است که بسیار به خودمان افتخار می کنیم. ما چهار ماه است که اینجا هستیم و ما فقط می توانیم حرف های خوب درباره آنها بگوییم.

تیم دارای شخصیت و ذهنیت است. البته اکنون ما آماده خواهیم شد و سه شنبه بازی است که باید آن را ببریم و در آن گل بزنیم. من فکر می کنم این پیروزی به ما کمک کرد تا اعتماد به نفس ایجاد کنیم و در شرایط خوبی به بازی با سیتی برویم. "

امباپه به دلیل مصدومیت در بازی برابر لنس غایب بود و از روی سکوها بازی تیمش راتماشا کرد. دی ماریا نیز در ترکیب تیم حضور نداشت. پوچتینو در کل شش تغییر در تیم خود نسبت به شکست ۲-۱ هفته پیش برابر منچسترسیتی ایجاد کرده بود.

پوچتینو درباره وضعیت امباپه نیز صحبت کرد و به نظر می رسید که او هنوز شانس رسیدن به بازی برابر سیتی را دارد.

سرمربی PSG در پاسخ به این سوال که آیا امباپه در دیدار برگشت برابر سیتی به میدان خواهد رفت، گفت: "من همیشه خوشبینم و الان هم خوشبین هستم. فکر می کنیم که به آن بازی برسد اما قبل از مسابقه دراین مورد تصمیم خواهیم گرفت."

بیشتر بخوانید:

آگوئرو: آماده دیدار مقابل PSG هستم

گزارش؛ ستاره های PSG زیر چنگال انتقادات تند

 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن موریسیو پوچتینو کیلیان امباپه فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال