پوچتینو: در بازی با دورتموند نتیجه بازی رفت مهم نیست

سرمربی آرژانتینی نمی‌خواهد به نتیجه بازی رفت اکتفا کند...

سرمربی تاتنهام معتقد است نتیجه بازی رفت اهمیتی ندارد.

به گزارش مدال، در دور برگشت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان، تاتنهام مهمان دورتموند خواهد بود. به گزارش اسکای اسپورتس، مائوریسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی تاتنهام در کنفرانس خبری پیش از دیدار برابر دورتموند گفت:

"این فصل در لیگ قهرمانان هیچ کس به ما باور نداشت اما بازیکنان ما جنگجو و قهرمان هستند. به این دلیل است که اکنون این جا حضور داریم. ذهنیت ما در لیگ قهرمانان، مثل ذهنیت فاتح جام جهانی است. در پنج سال اخیر حضورم در تاتنهام، رشد تیم بسیار زیاد بوده است. بازیکنان ما بسیار باانگیزه هستند و باشگاه نیز جاه طلب است. اگر ما در دو پنجره نقل و انتقالات اخیر خریدی نداشته ایم، به این معنا نیست که ما جاه طلب نیستیم. اهداف ما بسیار بلندپروازانه است. در لیگ برتر و لیگ قهرمانان، وضعیت بسیار خوبی داریم."

وی در خصوص رویارویی با دورتموند گفت:

"نباید به بازی دور رفت فکر کنیم. مهم است که بازی را در سطح خوبی شروع کنیم. باید تهاجمی باشیم و از ابتدا بجنگیم. دورتموند تیمی عالی است. آن ها در صدرجدول بوندس لیگا حضور دارند چون لایقش هستند. بازی سختی در پیش داریم چون آن ها بسیار تهاجمی خواهند بود. اما ما با آمادگی وارد میدان می شویم چون می دانیم فردا نتیجه بازی در ومبلی اهمیتی نخواهد داشت."

تگ ها


بورسیا دورتموند تاتنهام UEFA Champions League فوتبال