پوچتینو در پاریس خواهد ماند

لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن، به رغم شایعات مذاکره با تاتنهام و رئال مادرید، احتمال جدایی مائوریسیو پوچتینو، سرمربی این تیم را اندک دانست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در روزهای گذشته گفته شد که پوچتینو به PSG اطلاع داده که مایل به جدایی از این باشگاه است، اما اکنون خروج او از پاری سن ژرمن پیچیده تر از قبل به نظر می رسد.

لئوناردو، مدیر ورزشی پاری سن ژرمن نیز در آخرین صحبت خود با خبرنگاران تلاش کرد تا گمانه زنی ها درباره جدایی سرمربی آرژانتینی را ناچیز و بی اهمیت بخواند.

وبسایت گل پیشتر گزارش کرده بود که با توجه به تمایلی که تاتنهام و رئال مادرید به امضای قرارداد با او دارند، پوچتینو به PSG اطلاع داده است که قصد جدایی از این باشگاه را دارد.

لئوناردو اما می گوید پوچتینو، که تازه در ماه ژانویه جانشین توماس توخل شد، به این زودی ها پاریس را ترک نخواهد کرد.

لئوناردو در پاسخ به سوالی درباره گمانه‌زنی ها پیرامون سرمربی PSG، گفت: "مائوریسیو پوچتینو دو سال دیگر با PSG قرارداد دارد و ما هم از این موضوع راضی هستیم."

به این ترتیب به نظر می رسد که پاریسی ها حاضرند تا با هر باشگاهی که قصد وسوسه پوچتینو را داشته باشد، برای نگه داشتن سرمربی خود بجنگند.

رئال مادرید پس از کناره گیری زین الدین زیدان از هدایت این تیم، پوچتینو را گزینه اصلی جایگزینی زیدان می داند.

تاتنهام نیز مایل است تا سرمربی سابق خود را بار دیگر به لندن بازگرداند و گزارش شده که قراردادی طولانی مدت به پوچتینو پیشنهاد کرده تا پس از اینکه با افت اسپرز در نوامبر سال ۲۰۱۹ از این تیم اخراج شد و جای خود را به مورینیو داد، حالا پس از اخراج مورینیو، بار دیگر سکان هدایت تاتنهام را در دست بگیرد.

گل گزارش کرده است که پوچتینو به رغم تمایلش برای جدایی، اما علاقه خاصی به PSG دارد و به هر تصمیمی که هیئت مدیره این باشگاه دراین زمینه بگیرد، احترام خواهد گذاشت.

صحبت های اخیر لئوناردو نشان می دهد که پاریسی ها قصد ندارند اجازه جدایی به سرمربی آرژانتینی خود بدهند و به این ترتیب پوچتینو نیز چاره ای جز پذیرفتن نظر PSG نخواهد داشت.

اکنون توپ در زمین رئال مادرید و تاتنهام است تا با ارائه پیشنهادی وسوسه برانگیز و سودآور به PSG، این باشگاه را متقاعد کنند که موضع خود را در ارتباط با پوچتینو تغییر داده و اجازه دهد تا این سرمربی ۴۹ ساله در این تابستان پاریس را ترک کند.

بیشتر بخوانید:

سکوت ناصر الخلیفی درباره پروژه سوپرلیگ شکست

ٰخشم شدید نیمار از اتهام بزرگ تجاوز!
 

 

تگ ها


پاری سن ژرمن موریسیو پوچتینو فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال