پوچتینو: دومی برای PSG همیشه ناراحت‌کننده است

شب گذشته PSG توانست در آخرین بازی فصل برابر برست به پیروزی برسد، اما این پیروزی هم برای قهرمانی در لیگ یک فرانسه کافی نبود....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، پاری سن ژرمن شب گذشته موفق شد تا با گل های رومن فیوره(گل به خودی) و کیلیان امباپه ۲-۰ برست را در آخرین مسابقه فصل شکست دهد، اما این تیم کوچک لیل بود که با پیروزی برابر آنژه، با تنها یک امتیاز بیشتر از پاریسی ها به قهرمانی در لیگ یک فرانسه رسید.

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی PSG، پس از این بازی و از دست رفتن قهرمانی گفت: "مشخص است که ما مایوس و ناراحتیم، واقعا باور داشتیم که هر چیزی ممکن است در آنژه اتفاق بیافتد، اما خب اتفاق نیافتاد.

فکر می کنم که ما حرفه ای بودیم و پیروز شدیم. اما در پایان این پیروزی برای بردن قهرمانی کافی نبود. ما مایوس شده ایم و واقعا ناراحتیم.

ارزیابی امروز؟ به نظرم مهم است که همه چیز را کلی ببینیم و به آنچه در ژانویه رخ داد توجه کنیم. ما به این باشگاه آمدیم و هیچ وقتی برای کار کردن نداشتیم، اما از ما خیلی خوب از سوی باشگاه و بازیکنان استقبال شد.

ما هر سه روز یک بار بازی داشتیم و توانستیم با شکست دادن بایرن مونیخ و بارسلونا به نیمه نهایی چمپیونزلیگ برسیم. ما جام قهرمانان و جام حذفی فرانسه را بردیم که عناوینی بودند که برای تیم مهم بود. اما پاری سن ژرمن وقتی لیگ را در رده دوم تمام یم کند همیشه مایوس و ناراحت خواهد بود.

ما باید از این تجربه برای آینده باشگاه و البته تغییر اوضاع استفاده کنیم. پیشرفت برای باشگاه مهم است و ما معتقدیم که می توانیم بهتر شویم. ما برای رخ دادن این اتفاق سخت تلاش خواهیم کرد."

آنخل دی ماریا، ستاره آرژانتینی PSG، نیز پس از بر باد رفتن امیدهای قهرمانی، گفت: "من ناراحت هستم چرا که موارد خوبی در لیگ وجود داشت و موارد دیگر نه چندان خوبی هم بود. وقتی لیل برنده می شد، ما نیز برنده می شدیم، اما این کار آسان نبوده است.

امروز ما کاری را که باید، انجام دادیم، امیدوار بودیم که لیل پیروز نشود، اما فوتبال همین است. می خواستیم در لیگ قهرمان شویم تا هواداران‌مان را خوشحال کنیم... اما حالا باید توجه خود را به فصل بعد معطوف کنیم و  هر جامی که ممکن است را ببریم."

تگ ها


پاری سن ژرمن موریسیو پوچتینو فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال