پوچتینو: زمان می‌خواهم تا دوباره انگیزه پیدا کنم

مائوریسیو پوچتینو سرمربی سابق تاتنهام می‌گوید برای رسیدن به آرامش و پیدا کردن انگیزه دوباره نیاز به زمان دارد...

پوچتینو: زمان می‌خواهم تا دوباره انگیزه پیدا کنم

به گزارش مدال، مائوریسیو پوچتینو به نظر در حال لذت بردن از تعطیلات پس از اخراج اخیرش است، اما می گوید که آماده دریافت پیشنهاد های جدید کاری است.

پوچتینو برای نخستین بار از سال 2013 بدون تیم مانده است، او در 6 سال گذشته 4.5 سال را در تاتنهام و 1.5 سال را در ساوتهمپتون گذرانده بود. پس از اینکه راهیابی تاتنهام به لیگ قهرمانان تبدیل به یک مسئله عادی شده بود، پوچ توانست تیمش را به فینال فصل 2018/19 لیگ قهرمانان برساند ولی عملکرد او در این فصل چنگی به دل نزد و همین باعث اخراج او از اسپرز شد. پوچتینو اکنون برای فراموش کردن اتفاقات اخیر به خانه اش در آرژانتین برگشته است، اما گفته شده که او به هر علاقه ای پاسخ خواهد داد.

وی در مصاحبه با خبرنگار فاکس اسپورت مطالبی را بیان کرده است:

"باشگاه ها و پروژه های جذابی هستند که علاقه دارم در آن ها کار کنم. اما در حال حاضر مهم ترین چیز برای من آرام کردن ذهنم پس از 5 فصل و نیم حضور شگفت انگیز در تاتنهام است. هدف من جستجو برای توانایی است که بتوانم با آن خودم را دوباره بسازم و انگیزه‌ام را برگردانم."

وقتی از او پرسیده شد که آیا امکان دارد در آرژانتین سرمربیگری را ادامه دهد پاسخ داد:

"قصدم این است که به فوتبال اروپا بر گردم.تصور کار در آرژانتین برایم سخت است. با این حال به خاطر خانواده ام به کار کردن در اینجا فکر نمی کنم."

وی افزود:

"اما در حال حاضر نیاز دارم که چند روزِ آرام را سپری کنم.و ببینم که چه چیزی پیش خواهد آمد، واضح است که وقت زیادی ندارم تا این اتفاقات را کاملا هضم کنم.بهترین تصمیم من این بوده که برای استراحت به مدت 10 روز به آرژانتین آمدم. در سن و سال من زمان زیادی برای ریکاوری نیاز نیست، آماده شنیدن پروژه های پیش رو هستم."

اخبار مرتبط:

مانع بزرگ پوچتینو برای مربیگری در لیگ جزیره

تگ ها


مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال