پوچتینو: شکست مقابل چلسی ما را قوی تر خواهد کرد

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام معتقد است باخت مقابل چلسی آنها را قوی تر خواهد کرد....

سرمربی تیم فوتبال تاتنهام معتقد است باخت مقابل چلسی آنها را قوی تر خواهد کرد.

به گزارش مدال، مائوریسیو پوچتینو، سرمربی تیم فوتبال تاتنهام پس از باخت تیمش در خانه چلسی و ناکامی در صعود به فینال جام اتحادیه انگلیس به خبرنگاران گفت: تلاش‌مان در این بازی باورنکردنی بود. در این فصل ما نه تنها با حریف مان در حال جنگیدن بوده‌ایم بلکه هر آنچه رخ داده هم علیه ما بوده است. این‌ها بهانه نیست. این باخت ما را قوی‌تر خواهد کرد. درست است که حذف شدیم اما هنوز سه تورنمنت دیگر حضور داریم و من باید بگویم که به عملکرد بازیکنانم و شیوه رقابت کردن آنها افتخار می‌کنم.

با توجه به پیروزی خانگی یک بر صفر تاتنهام در بازی رفت مرحله نیمه نهایی، باخت 2 بر یک این تیم در بازی برگشت، کار را به ضربات پنالتی کشید و در آنجا سفیدپوشان لندن با نتیجه 4 بر 2 مغلوب همشهری آبی‌پوش خود شدند. تا پیش از این فصل، گلی که فرناندو یورنته برای تاتنهام در استمفوردبریج زد می‌توانست این تیم را به فینال برساند اما قوانین جام اتحادیه تغییر کرد و دیگر گل زده بیشتر در خانه حریف، جزو فاکتورهای صعود محسوب نمی‌شود.

پوچتینو با اشاره به این موضوع عنوان کرد: در جام حذفی ایپانیا و دیگر تورنمنت‌های اروپایی، اگر شما بیرون از خانه گل بزنید و نتیجه دو بازی در مجموع 180 دقیقه 2 بر 2 مساوی شود، من فکر می‌کنم تیمی که در خانه حریف گل‌های بیشتری زده، صعود می‌کند. فصل پیش قوانین عوض شد و به خاطر آن ما الان حذف شده‌ایم. اتفاقاً درباره همین موضوع با دستیارم شوخی هم کردم. به هر حال این هم از بدشانسی ماست. من اما نسبت به تیمم و بازیکنان باورنکردنی‌ام احساس غرور می‌کنم و به آنها بابت تلاش و بازی‌شان تبریک می‌گویم.