پوچتینو علیه انتقادات؛ از امباپه راضی هستم

مائوریسیو پوچتینو سرمربی پاری سن ژرمن به دفاع از عملکرد ستاره فرانسوی اش یعنی کیلیان امباپه پرداخت....

به گزارش "ورزش سه"، کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری سن ژرمن در هفت بازی قبلی خود در تمام مسابقات تنها دو بار گلزنی کرده است. فراتر از مشکل گلزنی، امباپه در ارائه نمایش های تاثیر گذار نیز ناکام بوده و همین موضوع باعث شده که انتقادات زیادی نسبت به عملکرد او مطرح شود.

با وجود همه این انتقادات، مائوریسیو پوچتینو سرمربی جدید پاری سن ژرمن به دفاع از ستاره فرانسوی پرداخته است. او در این باره گفت: " من از فرم کیلیان امباپه کاملاً راضی هستم. او بازیکن مهمی برای ما محسوب می‌شود و تلاش زیادی در تیم انجام می‌دهد. من از تلاش و نحوه جنگیدن او در دیدار مقابل مارسی کاملاً رضایت دارم."

پوچتینو در ادامه گفت: "ما به دنبال پیشرفت هستیم. از تلاش و تعهدی که امباپه از خود نشان می دهد راضی هستم. او در سه مسابقه قبلی در هر ۹۰ دقیقه بازی کرده است و این نشان می‌دهد که من از عملکرد او راضی هستم. انتظارات از او زیاد است و هم اکنون در کانون توجهات قرار گرفته است اما همانطور که گفتم از او راضی هستم. با گذشت زمان او هم گل می زند و هم پاس گل خواهد داد.

سه بازی از زمان حضور من در این جا انجام داده ایم که امباپه در همه آنها حاضر بوده است؛ به این خاطر که کاملاً آماده بوده است. او با هر دقیقه بازی بیشتر پیشرفت می کند."

تگ ها


موریسیو پوچتینو کیلیان امباپه پاری سن ژرمن