پوچتینو: ما را سرزنش کنید نه ومبلی را

سرمربی تاتنهام معتقد است که آنها باید به خاطر شکست برابر چلسی مورد سرزنش قرار بگیرند ......

سرمربی تاتنهام معتقد است که آنها باید به خاطر شکست برابر چلسی مورد سرزنش قرار بگیرند.

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از دیلی میل، تاتنهام، فصل گذشته در بازی های خود در لیگ قهرمانان اروپا که در ومبلی برگزار شد، نتایج ضعیفی مسابقات کسب کرد، امسال هم شروع بدی در ومبلی داشت تا خیلی ها این ورزشگاه را بد یمن بدانند.

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی آرژانتینی نظر دیگری در این باره دارد و بعد از باخت به چلسی، گفت : خیلی ناراحت و ناامیدم چون شایسته بیش از این ها بودیم. من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم. شانس های زیادی برای گلزنی خلق کردیم ولی چلسی فرصت طلب بود. آنها دو شوت به سمت دروازه ما زدند و به دو گل رسیدند اما گل زدن برای ما در این بازی سخت شده بود.

سرمربی تاتنهام ادامه داد: اصلا این را قبول ندارم که ومبلی تاثیر بدی روی بازی ما دارد و باعث می شود ما نتیجه نگیریم، این چیزها اصلا درست نیست. فوتبالی که بازی کردیم خیلی خوب بود، اصلا نباید ومبلی را سرزنش کرد. اندازه چمن و مسائلی از این قبیل اصلا دلیل باخت ما در این بازی نبود. تازه اول فصل است و بازی های زیادی پیش رو است. اگر بتوانیم مثل بازی با چلسی باشیم قطعا در آینده بازی های بیشتری را با برد به پایان خواهیم رساند و نتیجه خوبی را کسب خواهیم کرد.

 

تگ ها


اخبار روز تاتنهام لیگ برتر فوتبال