پوچتینو: مربی رئال شدن رویای من است

مائوریسیو پوچتینو سرمربی سابق تاتنهام درباره شایعات مربوط به مربی‌گری اش در بارسلونا توضیحاتی داده و می‌گوید هدایت رئال مادرید رویای او است....

به گزارش "ورزش سه"، مائوریسیو پوچتینو سرمربی سابق تاتنهام که در ماه‌های اخیر بارها نامش به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی هدایت بارسلونا مطرح شده بود می‌گوید از طرف باشگاه کاتالان پیشنهادی دریافت نکرده. او همچنین می‌گوید مربی‌گری در رئال مادرید همیشه رویای او بوده و خواهد بود.

بعد از اخراج کیکه ستین از بارسلونا نام پوچتینو به عنوان یکی از گزینه‌های اصلی جانشینی او مطرح بود ولی در نهایت بارسا تصمیم گرفت رونالد کومان را به این پست منصوب کند. پوچتینو که از نوامبر سال گذشته از تاتنهام اخراج شده همچنان بدون تیم است.

پوچتینو در مصاحبه با مارکا گفت: " مربی گری در بارسا به من پیشنهان نشد. نمی توانستم تصور کنم که در دوران ریاست بارتومئو بتوانم با او کار کنم. من با رامون پلانس غذا خوردم چون یک رابطه دوستانه چند ساله بین ما برقرار است که به سال ۲۰۰۹ برمی گردد. زمانی که او به اسپانیول آمده بود".

پوچتینو درباره سابقه اش در اسپانیول و تاثیر این بر رابطه اش با بارسلونا گفت: " وقتی گفتم به خاطر رابطه ام با اسپانیول هیچوقت نمی توانم مربی بارسا شوم اولین کنفرانس خبری ام را در تاتنهام برگزار می کردم. راجع به شایعات بارسا از من پرسیدند و با لحنی کنایی آن حرف را زدم و فکر کنم زیاده روی کردم".

پوچتینو درباره رئال مادرید و احتمال اینکه بعد از زیدان، او هدایت لوس بلانکوس را به عهده بگیرد گفت: " نمی دانم هدایت مادرید را یک روز به عهده خواهم گرفت یا نه ولی شکی نیست که این رویای من است. رئال اگر نگوییم بهترین باشگاه دنیا ولی بدون شک یکی از بهترینهای دنیا است. هر مربی ای آرزو دارد هدایت رئال را به عهده داشته باشد و من هم از این قاعده مستثنی نیستم".

تگ ها


موریسیو پوچتینو تاتنهام رئال مادرید