پوچتینو: هرگز و هرگز پیشنهادی از بارسلونا نگرفتم

سرمربی آرژانتینی سابق تاتنهام در مصاحبه جدید خود تاکید کرد که ماه گذشته از بارسلونا هیچ پیشنهادی به وی نرسیده بود....

به گزارش "ورزش سه"، بارسلونا ماه گذشته به بدترین شکل ممکن برابر بایرن تحقیر شد و با شکست ۸-۲ از لیگ قهرمانان کنار رفت. بارسا در ۴ سال گذشته همواره با ثبت شکست هایی سنگین از لیگ قهرمانان حذف شده و باخت به بایرن در واقع ته ماجرا برای بلوگرانا بود و این تیم به آخر خط رسید.

کمی بعد سران باشگاه کیکه ستین را از سمت خود برکنار کردند و سپس گفته شد مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی سابق اسپانیول و تاتنهام، گزینه جدی جانشینی او محسوب می شود.

در نهایت اما اینچنین نشد و رونالد کومان بود که به عنوان جانشین کیکه ستین هدایت بارسا را برعهده گرفت. شایعات انتخاب پوچتینو باعث شده بود تا انتقادات زیادی به سران بارسا وارد شود چرا که این مربی آرژانتینی بارها اعلام کرده بود که هرگز سرمربی بارسا نخواهد شد.

پوچتینو در مصاحبه با فاکس اسپورتس و در واکنش به شایعات دریافت پیشنهاد از بارسا گفت:« ابدا صحت نداشتند و من هرگز و هرگز از بارسلونا پیشنهادی دریافت نکردم. البته وقتی گفتم هیچوقت سرمربی بارسا نمی شوم، کمی هم اغراق کرده بودم. واضح است که همه می دانند بخاطر سابقه ام در اسپانیول و مسائل دیگر دشوار بتوانم روزی هدایت بارسا را قبول کنم. در دنیا چیزهایی هستند که نمی توانند به هم برسند ولی در نهایت هر چیزی امکانپذیر است.»

پوچتینو دریافت پیشنهاد برای هدایت تیم ملی آرژانتین را نیز تکذیب کرد.

تگ ها


موریسیو پوچتینو تاتنهام بارسلونا