پوچتینو: هری کین، همیشه فوق ستاره بوده است

فردا عصر،در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلستان،تیم های تاتنهام و سوانزیبه مصاف هم خواهند رفت ......

فردا عصر، در چارچوب هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلستان، تیم های تاتنهام و سوانزی به مصاف هم خواهند رفت.

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی اسپرز، در نشست مطبوعاتی پیش از بازی، در خصوص شرایط تیمش صحبت کرد که می خوانید.

مشکل هری کین؟ او کمی بیمار است. مثل من سرما خورده و در خانه استراحت می کند. دکتر به خانه اش رفته بود. فردا خواهیم دید که می تواند تمرین کند یا نه. مشکلی نیست. حضورش در بازی فردا؟ خواهیم دید. تا به امروز که چیزی قطعی نشده. باید ببینیم به درمان هایش چه واکنشی نشان می دهد. وانیاما می تواند فردا بازی کند. تمرینات را شروع کرده و مشکلی ندارد. 

فن دایک و تاثیرش در نقل و انتقالات؟ چیزی ندارم که بگویم. مشکل من نیست. باشگاه من، اینکار را انجام نداده. خواهیم دید که آیا فرصتی برای بهتر کردن کیفیت تیم وجود خواهد داشت یا خیر. اگر نه، از داشته هایم خوشحالم.

اگر فن دایک 75 میلیون پوند قیمت داشته باشد، هری کین چقدر می ارزد؟

به نظرم این مقایسه درست نیست. به نظرم هری کین قیمتی ندارد. به او نیاز داریم. او در بازار نقل و انتقالات، در دسترس نیست. می توانیم در مورد برخی چیزها صحبت کنیم، اما فقط در حد حرف. چیزی عوض نشده. سه سال قبل، شش ماه قبل، یک سال قبل، یک هفته قبل هم او فوق ستاره محسوب می شد! او به خاطر دستاورد هایش، لایق تمام احترام هاست. به نظرم کین همیشه فوق ستاره بوده. مخصوصا که رکورد شکنی کرده است.

بازی برابر سوانزی سخت خواهد بود. فردا بازی تیمِ کاروالهال مقابل واتفورد را تماشا خواهیم کرد تا ایده ای به دست آوریم. قبلا او در شفیلد ونزدی بود، پس کمی اطلاعات نسبت به او داریم. بازی فردا، قطعا دشوار خواهد بود. تمام بازی های جزیره، سخت هستند. سوانزی انگیزه مضاعفی خواهد داشت.  

بهترین لحظه شما در سال 2017؟

خاطرات خوبی دارم، اما فکر کنم بازی پایانی در وایت هارت لین، انتخاب من باشد. به پایان بردن فصل با شکست ناپذیری و وداع با این ورزشگاه. این لحظات احساسی، مورد علاقه من محسوب می شوند. شکست 2-1 منچستریونایتد و وداع با وایت هارت لین، لحظه ای عالی بود. 

کم کردن فاصله با منچسترسیتی؟ بازی ها را می بریم، اما همه چیز هم به ما بستگی ندارد. سخت است که فاصله را کم کنیم. 

هر بازیکنی قیمتی دارد. اگر به سراغ شما بیایند، چه خواهید گفت؟

برای من راحت است. سراغ دنیل لوی بروید. با او صحبت کنید نه من. برای من ساده است، شاید برای دنیل سخت باشد. به لوی اعتماد دارم و می دانم که جوابش «نه» خواهد بود

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر فوتبال