پوچتینو: همیشه کلوپ را تحسین کرده‌ام/ به تیمم اطمینان دارم

پوچتینو از شاگردانش تمجید کرده و از رویارویی با کلوپ گفته است...

سرمربی آرژانتینی تاتنهام، در نشست خبری پیش از فینال لیگ قهرمانان حاضر شد.

به گزارش مدال، تاتنهام این فصل از مرحله گروهی در آخرین لحظات مجوز صعود گرفت و در ادامه و در دیدارهایی دراماتیک و به یادماندنی موفق به غلبه بر منچسترسیتی و آژاکس برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان شد. حالا مائوریتسیو پوچتینو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از فینال برابر لیورپول مدعی شد عملکرد تیمش باورنکردنی بوده و حالا آنها آماده دیدار نهایی هستند.

شرایط بازیکنان: "هنوز در مورد هری کین تصمیم نگرفته‌ام. هنوز یک جلسه تمرینی مانده و بعد از آن ما آماده تصمیم‌گیری خواهیم بود اما هنوز خود بازیکنان نیز از ترکیب اصلی خبر ندارند. "

صعود به فینال: "ماجرا جویی رسیدن به فینال باور نکردنی بود، ما از این دوره بسیار لذت بردیم. خوشحالم بود این گروه از بازیکنان را هدایت می‌کنم. بازیکنانم هر چه خواستم را اجرا کردند و من به وجود آنها افتخار می‌کنم.

ما آماده رقابت و لذت بردن از مبارزه در فینال لیگ قهرمانان هستیم. ما همدیگر را خیلی خوب می‌شناسیم و همه چیز معطوف به لذت بردن از فینال است و ما به خودمان اعتماد داریم."

لیورپول و فینال لیگ قهرمانان: "لیورپول یک تیم بزرگ است و من در کنار منچسترسیتی، آنها را بهترین تیم انگلیس می‌دانم. آنها در لیگ برتر مدعی قهرمانی بودند و در لیگ قهرمانان نیز عملکردی باور نکردنی داشتند. کلوپ نیز یک سرمربی فوق‌العاده بوده که مورد تمجید من است و لیورپول نیز تاریخچه‌ای بزرگ دارد.

فردا همه چیز در نهایت معطوف به کسب پیروزی است و ما می‌خواهیم تاریخ‌سازی کنیم و در این مسیر می‌دانیم باید چه کاری انجام دهیم. شما نمی‌توانید تیم خود را برای یک بازی دوستانه مانند فینال لیگ قهرمانان آماده کنید. حفط تمرکز در این شرایط کاملا متفاوت خواهد بود اما مهمترین موضوع این است که سعی کنید استاندارد خود را حفظ کرده و از مثال‌های قبلی برای آینده استفاده کنید.

سبک بازی تاتنهام در فینال: "باید برای بازی فردا شب ذهن خود را آزاد کنید. باید حس کنید کودک بوده و یک بچه هفت، هشت یا نه ساله هستید که آزادی را احساس می‌کنید و نباید حس کنید مقابل میلیون‌ها تماشاگر بازی می‌کنید.

در فوتبال، نتیجه تاثیر زیادی روی تجزیه و تحلیل شما دارد. تیم ما از زمان شروع فصل رشد فراوانی کرده و این نشان می‌دهد که در فوتبال اگر به تلاش اعتقاد داشته باشید، پاداش آن را دریافت خواهید کرد."

رویارویی با یورگن کلوپ: "من فکر می‌کنم کلوپ یک سرمربی بزرگ است و من همیشه او را تحسین می‌کنم. من به کلوپ علاقه زیادی دارم و او کمی بدشانس بوده است.

این سومین بار است که کلوپ به فینال می‌رسد. بعضی مسائل را نمی‌توانید به عنوان یک سرمربی کنترل کنید، اما هر اتفاقی در فینال رخ دهد کلوپ همیشه یکی از بهترین سرمربیان دنیای فوتبال بوده است. اما ما می‌خواهیم در فینال پیروز شویم و می‌خواهیم برنده شویم. این ماجراجویی مهمترین و سخت ترین اتفاق بود اما لیورپول نیز تیمی باکیفیت بوده که آماده مبارزه کردن است."

اخبار مرتبط:

لوریس: همه به دنبال قهرمانی هستیم/ باید از فینال لذت ببریم

تگ ها


مائوریتسیو پوچتینو یورگن کلوپ فینال مادرید فینال لیگ قهرمانان اروپا نشست خبری تاتنهام UEFA Champions League فوتبال