پوچتینو: وضعیت راموس و نیمار؟ هفته بعد

مائوریسیو پوچتینو، سرمربی پاری سن ژرمن تاکید کرد تیمش برای دیدار با رئال مادرید آماده خواهد بود....

به گزارش "ورزش سه"، حدود ۱۰ روز تا تقابل حساس رئال مادرید و پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان باقی مانده و هنوز وضعیت بازیکنانی مانند سرخیو راموس و نیمار در هاله ای از ابهام قرار دارد. در نشست خبری پیش از دیدار مقابل لیل، مائوریسیو پوچتینو در مورد شرایط این دو بازیکن و البته شکست تلخ هفته گذشته پاری سن ژرمن در جام حذفی برابر نیس صحبت کرده است.

مائوریسیو پوچتینو گفت: "ما مسابقات را یکی پس از دیگری پیش می بریم. پس از شکست مقابل نیس در جام حذفی فرانسه می خواهیم حس خوبی پیدا کنیم. البته شکست مقابل نیس ناامیدکننده بود، اما گاهی اوقات پنالتی ها نشان دهنده شایستگی یک تیم نیست.

پیروزی در پنالتی قرعه کشی است، اما ما باختیم و باید این نتیجه قبول کنیم. ما باید به سمت جلو حرکت کنیم، مسابقات دیگری در انتظار ماست که انرژی زیادی می طلبد. همه تیم هایی که مقابل پاری سن ژرمن بازی می کنند انگیزه زیادی دارند. شما باید در دفاع خوب و جلوی دروازه فرصت طلب باشید.

شرایط بازیکنان مصدوم؟ روند بازگشت نیمار مثبت است و هفته آینده تعیین کننده خواهد بود. در آن مقطع ما درصد شانس بازگشت نیمار و حضور در لیگ قهرمانان را به طور دقیق متوجه می شویم. همچنین هفته آینده باید وضعیت سرخیو راموس را نیز بررسی کرده و ببینیم که آیا او می‌تواند در دسترس باشد یا خیر.

دیدار مقابل رئال مادرید؟ ما برخلاف سال‌های گذشته فرصت خوبی برای تمرین داشتیم و سعی می کنیم تا حد امکان کارآمدتر در زمین ظاهر شویم. ما برای بازی مقابل رئال مادرید آماده خواهیم بود و شکی نیست که در بهترین شرایط خود پای به میدان می گذاریم."

تگ ها


موریسیو پوچتینو پاری سن ژرمن