پوچتینو و دو مقصد احتمالی برای فصل آینده

بر اساس ادعای تلگراف دو تیم اینتر و یوونتوس شرایط حضور مائوریسیو پوچتینو در تیم شان را دنبال می کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مائوریسیو پوچتینو بعد از پشت سر گذاشتن پنج فصل فوق‌العاده در تاتنهام و رسیدن با این تیم به فینال لیگ قهرمانان اروپای سال گذشته، در اواسط فصل جاری و بعد از کسب چند نتیجه ناامیدکننده با تیم لندنی از این تیم اخراج شد و جای خود را به ژوزه مورینیو داد.

در هفته ها و ماه های گذشته صحبت های زیادی در رابطه با مقصد بعدی مائوریسیو پوچتینو مطرح شده است. در ابتدا گفته می‌شد که آرسنال برای جانشینی اونای امری به دنبال این سرمربی آرژانتینی است اما نهایتا آن ها میکل آرتتا را روی نیمکت خود نشاندند. همچنین در مقطعی دیگر احتکال حضور سرمربی آرژانتینی روی نیمکت نیوکاسل نیز به اوج خود رسید اما رخ دادن این اتفاق نیز کمی بعید به نظر می‌رسد.

حالا و در همین رابطه تلگراف مدعی شده که دو باشگاه اینتر و یوونتوس به شدت شرایط مائوریسیو پوچتینو را دنبال می‌کنند و این احتمال وجود دارد که آن ها برای فصل آینده در این زمینه با یکدیگر رقابت کنند. سران یوونتوس از عملکرد مائوریتزیو ساری راضی نیستند و از طرف دیگر طی روزهای قبل شایعات زیادی درباره جدایی احتمالی آنتونیو کونته از اینتر مطرح شده است.

بیشتر بخوانید:
رئال مادرید 2 ویارئال 1؛ فتح لالیگا به دست کهکشانی‌ها
واکنش ستین به انتقادات مسی از سبک بازی بارسلونا

جنجالی‌ترین تیتر: مادرید، قهرمان VAR

تگ ها


اینتر میلان فوتبال جهان مائوریسیو پوچتینو تاتنهام یوونتوس فوتبال