پوچتینو: گرت بیل هنوز هم نزد هواداران تاتنهام محبوب است

پوچتینو به انتقال احتمالی بیل به تاتنهام واکنش نشان داده است...

پوچتینو معتقد است که هم گرت بیل و هم باشگاه رئال مادرید در وضعیت سختی قرار گرفته‌اند.

به گزارش مدال، مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی تاتنهام، عنوان کرد که تصویر خوبی از بیل در ذهنش وجود دارد. آینده گرت بیل در رئال مادرید، پس از روی کار آمدن زین الدین زیدان در هاله از ابهام قرار دارد و گفته می شود که سرمربی فرانسوی لوس بلانکوس، هیچ علاقه ای به حضور بیل در تیمش ندارد. 

گمانه زنی هایی مبنی بر بازگشت بیل به تاتنهام وجود دارد. گزارش های منتشر شده حاکی از این هستند که سران رئال مادرید حاضرند حتی با پرداخت بخشی از دستمزد بیل به تاتنهام، او را به صورت قرضی به این تیم واگذار کنند. وینگر ولزی رئال مادرید در نزد هواداران تاتنهام بسیار محبوب است. او از سال 2007 تا 2013 و قبل از پیوستن به رئال مادرید، دوران بسیار خوب و موفقی را در شمال لندن سپری کرده است. پوچتینو اما، در گفت و گویی با  El Chiringuito TV، در مورد گرت بیل صحبت کرد. او گفت:

"بیل بازیکن رئال مادرید است، اما ما با هم رابطه بسیار خوبی داریم. سال گذشته در لیگ قهرمانان اروپا، در مقابل او حضور داشتیم و تصویرهای خوبی از او در ذهن من باقی مانده است. هواداران تاتنهام، خاطرات خوبی از بازی های او دارند. و حتی این قضیه در مورد ساوتهمپتون - باشگاه قبلی بیل - نیز صدق می کند. هنوز سه سال دیگر از قرارداد او با مادرید باقی مانده است. هم بیل و هم باشگاه رئال مادرید در شرایط سختی قرار گرفته اند."

بیل می تواند خریدی خوب برای اسپرز باشد، با این حال، به نظر می رسد ستاره ولزی رئال مادرید، برای بازگشت به باشگاه سابقش باید از بخش زیادی از دستمزد فعلی اش چشم پوشی کند. گرت بیل در دوران حضورش در رئال مادرید، یک قهرمانی در لالیگا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا، به دست آورده است.

تگ ها


ال چیرینگیتو مائوریتسیو پوچتینو انتقال قرضی هواداران تاتنهام گرت بیل تاتنهام لیگ برتر لالیگا فوتبال