پوچتینو 10 میلیون پوند به تاتنهام می‌دهد؟

اگر مائوریسیو پوچتینو تا پیش از پایان فصل جاری هدایت یک باشگاه دیگر را قبول کند باید مبلغ 10 میلیون پوند به تاتنهام پرداخت کند....

به گزارش مدال، «مائوریسیو پوچتینو» تقریبا سه ماه پیش از هدایت تیم تاتنهام برکنار شد و پس از آن شایعات بسیاری درباره آینده مرد آرژانتینی به گوش رسید. نام باشگا‌ه‌هایی مانند رئال مادرید، منچسترسیتی، منچستریونایتد، بایرن مونیخ و پاری‌سن‌ژرمن در این مدت اطراف پوچتینو مخابره شده است.

اما طبق گزارش‌های منتشر شده؛ قبول پیشنهاد باشگاهی تا پیش از پایان فصل جاری از سوی پوچتینو به معنای پرداخت 10 میلیون پوند به باشگاه تاتنهام است.

این در حالی‌ست که نتایج اخیر شیاطین سرخ با «اوله‌گونار سولسشر» باعث شده احتمال اخراج مرد نروژی از این تیم بالا برود و پوچتینو گزینه محبوبی میان سران منچستریونایتد برای هدایت این تیم باشد.

در آلمان هم «هانسی فلیک» تنها تا پایان فصل به شکل موقت هدایت بایرن مونیخ را برعهده دارد و باواریایی‌ها به دنبال یک سرمربی بزرگ هستند و پوچتینو یکی از گزینه‌های آنها است. البته پوچ مدتی پیش مدعی شده بود دوست دارد در بازگشت به دنیای مربیگری در انگلیس یا اسپانیا کار کند و همین ابراز علاقه احتمال همکاری‌اش با بایرن مونیخ را تا حدی کاهش می‌‌دهد.

بیشتر بخوانید:

ساوتهمپتون 1 تاتنهام 1 ؛ بازی تکراری در انتظار یاران مورینیو

جنگ بزرگ تاتنهام، یونایتد، لیورپول و رئال بر سر یک ستاره

خرید بزرگ مورینیو برای تاتنهام

تگ ها


مائوریتسیو پوچتینو تاتنهام اسپرز منچستریونایتد شیاطین سرخ بایرن مونیخ باواریایی‌ها اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان تاتنهام منچستر یونایتد بایرن مونیخ لیگ برتر Bundesliga فوتبال