پوچه در نقش ژوکر؛ بارسا نه، سیتی مقصد پوچتینو است

روزنامه سان مدعی است در صورت عدم موفقیت منچسترسیتی در تمدید قرارداد پپ گواردیولا، مائوریسیو پوچتینو به عنوان سرمربی سیتی منصوب خواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه اخیراً شایعات و گمانه زنی هایی درباره آینده پپ گواردیولا در منچسترسیتی مطرح شده حالا نام مائوریسیو پوچتینو به عنوان یک گزینه مهم برای جانشینی او در تیم آبی شهر منچستر مطرح شده است.

این در حالی است که در روزهای اخیر و همزمان با انتظار اخراج کیکه ستین از بارسلونا نام پوچتینو به عنوان گزینه جانشینی او هم مطرح بوده. اما روزنامه سان در شماره امروز خود مدعی شد در صورتیکه مذاکرات سیتی و گواردیولا برای تمدید قرارداد او به نتیجه نرسد پوچتینو گزینه اول مدیران این تیم خواهد بود.

گواردیولا که بعد از شکست روز شنبه مقابل لیون و حذف از چمپیونزلیگ موقعیتش تضعیف شده ده ماه دیگر با سیتی قرارداد دارد. گواردیولا تا این لحظه از تمدید قراردادش خودداری کرده و ممکن است به زودی رابطه او با مدیریت باشگاه سیتی شکرآب شود. این در حالی است که سان می گوید حتی با وجود شکست و حذف از لیگ قهرمانان‌، سناریوی ایده آل برای مدیران سیتی تمدید قرارداد با پپ است.

دوستان صمیمی پپ در ساختار مدیریت سیتی یعنی فران سوریانو مدیر ارشد اجرایی و چیکی بگیرستاین مدیر ورزشی سیتی به شدت خواهان ادامه همکاری با پپ هستند. اما خود گواردیولا ماه گذشته میلادی اعتراف کرد که رئیس سیتی خلدون المبارک از عملکرد تیمش در فصل لیگ برتر و ناکامی در قهرمانی در جام حذفی راضی نیست و بعد از آن شکست و حذف از لیگ قهرمانان هم مسلماً این ناراحتی را افزایش داده است.

بیشتر بخوانید:

پایان کار رئیس مغضوب بارسلونا فرا رسید؟

ادعای باورنکردنی؛ مسی در آستانه جدایی از بارسلونا

 

 

تگ ها


موریسیو پوچتینو پپ گواردیولا فوتبال جهان تاتنهام منچستر سیتی فوتبال