پوگبا: بازی کردن زیر نظر زیدان یک رویا است

پوگبا هافبک منچستریونایتد در مورد شایعات انتقالش به رئال مادرید صحبت کرد...

پوگبا هافبک منچستریونایتد در مورد شایعات انتقالش به رئال مادرید صحبت کرد

پس از پیوستن زیدان به رئال مادرید شایعات زیادی مبنی بر جذب ستاره‌های فوتبال به خصوص پل پوگبا هافبک منچستریونایتد به گوش میرسد.
به گزارش مدال، با ورود زین الدین زیدان به رختکن رئال مادرید، نام ستاره های بزرگی برای تقویت ترکیب این تیم مطرح شده که یکی از آنها پل پوگبا، هافبک 27 ساله منچستریونایتد است. پوگبا در گذشته و پیش از انتقال به یونایتد نیز شانس حضور در برنابئو و بازی کردن زیر نظر زین الدین را داشت و با توجه به علاقه سرمربی فرانسوی به جذب پوگبا، احتمال رخ دادن این انتقال در تابستان سال 2019 وجود دارد.
پل پوگبا گفت: "رئال مادرید باشگاهی رویایی برای همه بازیکنان و قطعا یکی از بهترین تیم های جهان فوتبال است. در حال حاضر نیز آنها زین الدین زیدان را به عنوان سرمربی جدید خود برگزیده اند و برای همه بچه ها و بازیکنان، بازی کردن زیر نظر زیدان یک رویا است، اما در حال حاضر من بازیکن منچستر یونایتد هستم و از حضور در این تیم رضایت دارم. منچستریونایتد نیز یک سرمربی جدید انتخاب کرده و من در حال حاضر آنجا بازی می کنم اما گرچه من الان در لیگ برتر به میدان می روم، اما قطعا هیچکس نمی داند در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد."
دلیل جدایی مورینیو از منچستریونایتد؟ به نظر من دلیل این اتفاق این بود که مورینیو نتایج خوبی نگرفت و اگر یونایتد نتایج خوبی گرفته بود، او الان هم سرمربی ما بود.