پوگبا با زیدان به مشکل می‌خورد!

ساله یکی از افراد نزدیک به پل پوگبا معتقد است که ستاره فرانسوی با مربیان بزرگ مشکل دارد و به همین دلیل به زیدان نیز نمی‌تواند بدون خلق مشکل همکاری کند....

ساله یکی از افراد نزدیک به پل پوگبا معتقد است که ستاره فرانسوی با مربیان بزرگ مشکل دارد و به همین دلیل به زیدان نیز نمی‌تواند بدون خلق مشکل همکاری کند.

به گزارش مدال؛ از روز نخست نقل‌وانتقالات تابستانی، بحث‌های پیرامون انتقال «پل پوگبا» به رئال مادرید به موضوع داغ رسانه‌های جهان تبدیل شد، ستاره‌ای که علاقه داشت پیراهن سفید مادریدی‌ها را بر تن و زیر نظر «زین‌الدین زیدان» اسطوره دوران کودکی خود بازی کند، امری که به دلیل مخالفت منچستریونایتد محقق نشد.

حال «فرانک ساله»؛ مردی که در کشف ستاره فرانسوی نقش مهمی داشت، معتقد است که هافبک فرانسوی در صورت انتقال به «سانتیاگو برنابئو» با کار کردن زیر مربی‌ای همچون زیدان به مشکل خواهد خورد. این در حالی‌ست که بسیاری باور داشتند که کار کردن زیر نظر زیزو بهترین گزینه برای پوگبا خواهد بود اما ساله نظرش با دیگران تفاوت دارد.

او در مصاحبه با «آپتوس اسپورت» در این خصوص گفت: «اگر پل یک مربی با شخصیت بزرگ مقابل خود ببیند بالاخره در نقطه‌ای با هم به مشکل می‌خورند. او وقتی منچستریونایتد را به مقصد یوونتوس ترک کرد شرایط پیچیده‌ای با فرگوسن داشت. او وقتی می‌گوید که می‌رود، واقعاً می‌رود! او اگر همین فردا هم راهی رئال مادرید شود باز هم با زیزو به مشکل می‌خورد‌.»

البته ساله انتقال پوگبا در این تابستان را زمان خوبی در دوران حرفه‌ایش می‌بیند: «فکر می‌کنم در یونایتد بیش از پیش شرایط آسان شده است. مانند چند سال گذشته فشار بالا نیست. به نظرم او اکنون برای چالشی جدید آماده است و می‌خواهد به تیمی بزرگ برود و چالش جدیدی تجربه کند ولی همانطور که گفتم مطمئن هستم که با زیدان نیز به مشکل می‌خورد.»

بیشتر بخوانید:

هواداران منچستریونایتد خواهان جدایی پوگبا شدند+ عکس

تگ ها


زین‌الدین زیدان زیزو منچستریونایتد شیاطین سرخ رئال مادرید کهکشانی‌ها پل_پوگبا پل پوگبا رئال مادرید منچستر یونایتد لیگ برتر Primera División فوتبال