پوگبا: زلاتان هنوز رهبر بزرگی برای ما در یونایتد است

به گزارش مدال به نقل از ایسنا و به نقل از ساکرنت، بعد از مصدومیت سنگین فصل گذشته زلاتان ایبراهیموویچ هنوز مشخص نیست که این بازیکن بار دیگر بتواند برای منچستریونایتد بازی کند یا خیر ......

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا و به نقل از ساکرنت، بعد از مصدومیت سنگین فصل گذشته زلاتان ایبراهیموویچ هنوز مشخص نیست که این بازیکن بار دیگر بتواند برای منچستریونایتد بازی کند یا خیر.

این مهاجم ۳۵ ساله فصل قبل با زدن ۲۸ گل قبل از مصدومیت نشان داد که منتقدانش در زیر سوال بردن توانایی های او اشتباه می کردند.

پل پوگبا با تمجید از تاثیر بالای زلاتان ایبراهیموویچ، گفت : زلاتان یک رهبر است و هنوز هم همین طور چون او در تیم حضور دارد. او حتی در حالی که به میدان نمی رود هم رهبر تیم محسوب می شود. من یک فصل اینجا بازی کردم و از عملکرد خود راضی بودم. با این حال هدف من این نیست و می خواهم خیلی بهتر از اینها شوم. می خواهیم پیشرفت کنیم و بهتر شویم و برای همین به حضور بازیکنانی مثل زلاتان ایبراهیموویچ و مایکل کریک نیاز داریم.

پوگبا در ادامه سخنان خود، اضافه کرد: ژوزه مورینیو به من گفته است که باید الگوی بازیکنان جوان بشوم و بتوانم آنها را هدایت کنم. من برای همین به منچستریونایتد آمدم. این جا آمدم که یک بازیکن کامل و الگو برای همه شوم.

منچستریونایتد بامداد فردا (پنج شنبه) باید در ادامه دیدارهای دوستانه خود در ایالات متحده به مصاف بارسلونا برود.

پوگبا در پایان صحبت های خود گفت : در آمریکا به خوبی آماده می شویم تا فصل خوبی را آغاز کنیم. ما به لیگ قهرمانان اروپا بازگشتیم و خیلی نسبت به قبل پیشرفت کردیم و من امیدوارم که منچستریونایتد در همین مسیر با قدرت به کارش ادامه دهد.

 

تگ ها


اخبار روز پل پوگبا منچستر یونایتد فوتبال